טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לקניה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לקניה אל “מדינת הספארי” נמצאת במזרח אפריקה וקרויה על שמו של הר קניה הנמצא השטחה.

בקניה נמצאים מגוון גדול של חיות בר. חמשת מיני החיות הגדולות של אפריקה נמצאים בה – האריה, הנמר, התאו האפריקאי, הקרנף והפיל.

קניה היא מדינה מרתקת לספארי משפחתי במהלכו נפגוש את מגוון בעלי החיים, נופי הסוואנה ובני שבטים שונים כמו שבט המסאי מארה.

לינה בלודג’ים מעולים ונסיעה ברכבי ספארי חדישים.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לאפריקה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

ספארי לקניה

טיול ספארי לקניה מתחיל בנחיתה בניירובי, המשך נסיעה אל הר קניה, שמורת סמבורו על המינים האנדמיים שבה. המשך לשמורת נקורו ואל שמורת המסאי מרה - בשמורה זו ביחד עם שמורת הסרנגטי מעבר לגבול, בטנזניה קיים מאגר בעלי החיים הטבעי הגדול ביותר בעולם. לודג'ים מעולים ורכסי ספארי חדישים וטובים
טיול ספארי בקניה

ציפי סודרי – טיול לקניה

שלום לכולם, חזרנו מטיול מהמם בקניה במהלכו פגשנו ריכוז מדהים של בעלי חיים בטבע הפראי של שמורת סמבורו. גולת הכותרת הייתה שמורת המסאי מרה. עדרי ענק של נדידת הגנו בליווי עדרי זברות, כיסו את רמת העשב הפתוחה מאופק עד אופק. נסענו בתוכם מרחק רב כשהם רצים ומתרוצצים בין וליד הרכבים. תודה לטבע האדיר שזכינו לשהות במחיצתו ותודה ענקית לד”ר אבי שפיר, לגולן מנכ”ל חברת יעדים טיולי תרבות וטבע בע”מ, לדליה, לדוד דבי על האופרציה והדאגה שהכול יתנהל כהלכה, על הצ’ופרים והחגיגה הגדולה בטיול החוויתי לקניה.

טיול ספארי לטנזניה

ד”ר מירון לשם – טיול משפחות לטנזניה וזנזיבר

גולן שלום, כותב לך לאחר שלושה ימים של טיול בשמורת סרנגטי. המלון בסרנגטי – מדהים, האוכל – מדהים. הספארי – אין רגע דל, כלום לא חוזר על עצמו כל יום שונה ומיוחד. התכנון מדהים מאלף ועד ת. באמת, פירגון אדיר, תמשיכו כך – ואתה יודע שאני אהיה שגריר מצויין לחברת יעדים

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

קניה

מה תרצו לחפש?