טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לקירגיזסטן

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לקירגיזסטאן (קירגיסטאן), ארץ של טבע פראי של אגמי טורקיז לצד פסגות מושלגות, עדרי סוסים הרועים בערבות עשב הרריות ונוודים מכניסי אורחים.

זהו טיול בתנאים טובים אל הרי הטיאן שאן המדהימים ביופים, המתנשאים לפסגות של מעל 7000 מ’ ולצידן עמקים עמוקים ומדרונות פראיים.

במהלך הטיול לקירגיזסטן נפגוש את התושבים הקירגיזיים, על תרבותם הנוודית ההררית המיוחדת, ואת סוסיהם, שלהם מקום חשוב בתרבות זו.

אנו מציעים טיול טבע ברכבי שטח אל אזורי האגמים הגבוהים, מעברי הרים ושווקים ייחודיים בהם נפגוש את הנוודים המקומיים.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לקירגיזסטן יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לקירגיזסטן

טיול מיוחד אל בישקק, בירת קירגיסטן בעמק צ’וי, נסיעה לאורך אגם האיסיק קול אל קראקול. המשך בנסיעה דרך מעבר הרים מרשים בהרי הטיין שאן המלכותיים אל עבר האגם השני בגודלו בקירגיזסטן – אגם סון קול. טיול ייחודי אל ארץ הנוודים ואל נופי טבע דרמטים וציוריים. כולל מפגש עם הציידים, מגדלי העיטים. צייד המגדל עיטי סלעים

טיול לאוזביקסטן וקירגיזסטן

טיול המשלב את עריה העתיקות של אוזביקיזסטן עם הטבע הנפלא של קירגיזסטן טיול בתנאים טובים אל חיווה, עיר מוזיאון מוקפת חומה שנשתמרה יפה על מסגדיה ומדרסותיה. בוכרה היפה ברוכת השמש, עירו של אמיר טימור. סמרקנד היפה וטשקנט. חציית הגבול אל קירגיזסטן אל האגמים הגבוהים והרי הטיאן שאן הציוריים. כולל שוק בעלי החיים התוסס.

טרק לקירגיזסטן

טרק למיטיבי לכת להרי הטיאן שאן הציוריים. 12 ימי טרק המשלב הליכה בין מעברי הרים ועמקים ובליווי מדריך מקומי, מחנות אוהלים מסודרים ונופים עוצרי נשימה.

טיול ג'יפים לקירגיזסטן

טיול ג'יפים למחוזות וניפים מהיפים בעולם. בטיולי הג'יפים לקירגיזסטן נכיר תרבות נוודית מרתקת, נחצה מרחבים מרכז אסיאתים אדירים, מנופי ההרים היפים והמרשימים ביותר במרכז אסיה.

יובל בן דרור – טיול לאוזבקיסטן וקירגיסטן

נדדה קבוצת ישראלים
במשך 15 ימים ארוכים,
מהאגם והמפלים בקירגיזסטן
ועד המדבר והפורטל באוזבקיסטן,
הו, אלון נישא כה גדול הינך
את קבוצתנו הובלת בדרך הברוכה,
בעל ידע רב ושפות שלוש
עם מכשירי שמע ויחסי אנוש,
אנו מסיימים בזאת מסע מוצלח מאד
עם הרבה, הרבה, הרבה, טעם של עוד!

יהודית פלד – טיול לקירגיזסטן

תודה רבה ליהודית על הארגון שהביא אותנו לטיול מיוחד בנופים ומפגשים מיוחדים.
לחברים בקבוצה על החברות והשמחה שלא מובנים בטיול קבוצתי תודה לכם – היכרתי אנשים נפלאים. ולך אלון( ויינר) , השקט והביטחון שלך במקום.
באהבתך הגדולה למקום הזה ולאזור, בידע המעמיק שלך למקום ולאזור יכולת להכניס אותנו לתוך החיים בקירגיסטן להיות חלק מתוך החיים במדינה בימים ששהינו במדינה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

קירגיזסטן

מה תרצו לחפש?