טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לקזחסטן

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

חברת יעדים פורצת דרך בטיולים לקזחסטן, “ארץ הנוודים”, מדינה במערב אסיה התיכונה.

קזחסטן זוהי מדינה עצומה הגובלת בסין וברוסיה (התשיעית בגודלה בעולם). זאת מדינה מוסלמית אך חילונית וסובלנית עם תושבים מקומיים וידידותיים, נופים מגוונים, ערים עתידניות והיסטוריה מרתקת.

טיול לקזחסטאן הינו טיול יוצא דופן למדינה לא מתויירת אך ייחודית בשמורות הטבע שבה, בערי הבירה החדשניות שבה עם מבנים ארכיטקטונים מרשימים.

בטיול לקזחסטן נבקר בעיר הבירה אסטנה הזרועה בגורדי שחקים ומהווה ניגוד מרתק לנופי הערבה שמסביב, ובאלמאטי, עיר הבירה הקודמת, השוכנת באזור רכס הרי הטיאן שאן.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו למרכז אסיה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לקזחסטן

בטיול לקזחסטן נבקר בעיר הבירה אסטנה ובאלמאטי, עיר הבירה הקודמת, השוכנת באזור רכס הרי הטיאן שאן. נטייל בקניון צ’ארין הנמצא מזרחית מאלמאטי, בסמוך לגבול הסיני ובכפר בו מתגוררים בעיקר אויגורים. 9 ימי טיולי בתנאים מעולים.

יובל בן דרור – טיול לאוזבקיסטן וקירגיסטן

נדדה קבוצת ישראלים
במשך 15 ימים ארוכים,
מהאגם והמפלים בקירגיזסטן
ועד המדבר והפורטל באוזבקיסטן,
הו, אלון נישא כה גדול הינך
את קבוצתנו הובלת בדרך הברוכה,
בעל ידע רב ושפות שלוש
עם מכשירי שמע ויחסי אנוש,
אנו מסיימים בזאת מסע מוצלח מאד
עם הרבה, הרבה, הרבה, טעם של עוד!

חיה גדות – טיול לקזחסטאן

ברצוני להודות לכולכם על הטיול הנהדר לקזחסטן אלון וינר היה זה, שבזכותו הטיול כל כך הצליח. החל מהידע שלו, שזרם גם כתשובה לכל שאלה שעלתה, בכל נושא. ההתמצאות שלו בחיים, בהיסטוריה ובפוליטיקה של ארצות מרכז אסיה, האישיות הנינוחה והבוטחת של אלון השרתה עלינו אווירה מאוד נעימה לאורך כל הדרך. הנדיבות האינסופית !!! באף טיול מאורגן, ואני מטיילת המון בטיולים מאורגנים, לא נתקלתי בכזו “יד פתוחה”.
יש לקזחסטאן פוטנציאל להפוך ליעד חדש לישראלים ול”יעדים” יש הפוטנציאל להפוך את המסלול של המדינה הזו למסלול הדגל הייחודי שלה

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

קזחסטן

מה תרצו לחפש?