טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לקוריאה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

קוריאה מקסימה ומפתיעה. יש בה הכול. נופים מרהיבים, שווקים ססגוניים, ערים תוססות ומבנים ארכיטקטוניים מדהימים לצד מקדשים פעילים וארמונות עתיקים.

לקוריאה תרבות ומסורת שהקוריאנים גאים בה ומשמרים אותה לצד קידמה מסחררת מהמובילות בעולם, שילוב של דתות שונות, מטבח מגוון והרבה אנשים טובי לב, אוהדי ישראל מושבעים. טיול מאורגן לקוריאה עובר בין השווקים והארמונות של ערי הענק התוססות – סיאול הבירה ובוסאן עיר הנמל והסרטים, אתרי טבע מהמובילים בעולם – האי הוולקני ג’ג’ו, מקדשים בודהיסטים חבויים בהרים, מוזיאונים וכפרי פולקלור.

טיול לקוריאה מבטיח חוויה בה תמצאו עצמכם נפעמים ומופתעים. טיול שחוזרים ממנו מאוהבים.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לקוריאה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לקוריאה

טיול אל אתרי הטבע המרהיבים של קוריאה הדרומית, ביניהם שלוש שמורות-טבע סביב ההרים החשובים ביותר לקוריאני. נסייר באי הוולקני ג'ג'ו ונכיר את תופעות הטבע הייחודיות שבו. נכיר את התרבות הקוריאנית בעבר ובהווה, הפולקלור ואורחות החיים בסיאול הבירה . טיול לקוריאה מומלץ בעת פסטיבל הפנסים, בעת פריחת הדובדבן או בשלכת הנפלאה.

לאה סאני – טיול לדרום קוריאה

לעונג לי לרשום את רשמי לאחרי הטיול לדרום קוריאה. כמטיילת ותיקה מזה שנים בחברות שונות, עלי לשבח את רמת הארגון של חברת “יעדים”. הטיול היה מלא תוכן וגדוש בפינוקים, פעילויות ומופעים.
הטיול הודרך על ידי ליהי קימורה – מדריכה משכמה ומעלה, מלאת רוך ועדינות אך אסרטיבית ורגישה.. אין ספק שאמליץ על טיול זה ואתם כחברת נסיעות הוכחתם את עצמכם.

קוריאה

אילנה ואבנר רונן – טיול לדרום קוריאה

נהנו מאוד מהטיול. בראש ובראשונה מהמדריכה – דיצה – טובה מאוד מבחינת הידע הרב, המנהיגות והרגישות לצרכי האנשים. הטיול היה מטורגן היטבץ המסלול היה מגוון, חשף אותנו לטבע, לנופים, לכלכלה, למקדשים ולמסורת. זכינו לקבל תמונה מקיפה של קוריאה. נשמח להשתתף בטיולים נוספים בעתיד.

קוריאה

רינה פינקלמן – טיול לדרום קוריאה

תנאי הטיול היו מצויינים – מלונות, אוטובוס, ארוחות ערב מגוונות וטעימות. ליהי המדריכה, באישיותה המקסימה הנחתה הרגשת בטחון ורוגע בנוסף לידע מדהים ובסבלנות אין קץ. נסעתי הרבה בעולם והטיול לדרום קוריאה בהדרכתה של ליהי היה מהטובים, הנעימים והמעניינים ביותר. בקיצור, שבועיים קסומים.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

קוריאה

מה תרצו לחפש?