טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לקולומביה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לקולומביה השוכנת על חופי האוקיינוס השקט והים הקריבי.

בקולומביה נמצא מגוון של אזורים, הרי געש פעילים, איזור גידולי קפה וג’ונגלים של אגן האמזונס, חופים מדהימים לצד איזור הררי של רכסי האנדים המתנשאים לגובה של כ 5000 מטר ונמשכים לכל אורך דרום אמריקה.

הטיול לקולומביה מתקיים בתנאים טובים של לינה ( בתי מלון טובים מאוד) ונסיעה.

הפסטיבלים בקולומביה הם חגיגה אמיתית של ריחות צבעים וריקודים – פסטיבל הפרחים במידיין באוגוסט, הקרנבל בבאראנקוייה בחודש פברואר, מוזיקה וריקודי סלסה ססגוניים.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לקולומביה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לקולומביה

טיול מאורגן לקולומביה לנוסע העצמאי - טבע וערים מרתקות בו נבקר בבוגוטה, סיור מרתק על אמנות בעיר. המשך לסאן אגוסטין: קולומביה העתיקה ואל מדיין, בירתה של מחוז אנטיוקה. נבקר גם בעיר הקולוניאלית המדהימה קרטחנה, עיר נמל נעימה השוכנת לחוף הים הקאריבי

מירי ששון – טיול לקובה וקולומביה

תרבות מרתקת וקסומה, סלסה וקומביה בערבוביה, צבעים שובי עין, קפה, טבק ורום לחיים! ובסך כך צועדים מטיילי יעדים. ובראש המנווט משה מנע במסע מרתק.
תקצר היריעה מלהכיל את כל הנפלא. אי אפשר לפסוח על קרנבל “מלחמת הפרחים” בברנקייה. נשאר לומר תודה ענקית לך משה על כל מה שלנו נתת. על המר והמתוק על הכיף ורוב הטוב.
תודה ענקית בחום ואהבה לציפי שלנו. תמשיכי לארגן לנו חוויות בעוד מסעות. ואחרון אחרון חביב לצוות יעדים, גולן, דליה לילי על המסלול הנפלא והארגון המוצלח. יישר כוח!!!!!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

קולומביה

מה תרצו לחפש?