טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לפרו

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

פרו, מלכת התרבויות של אמריקה הדרומית, מתהדרת בנופים אנדיניים נפלאים ובמגוון אדיר של אתרים דרכם ניתן לעקוב אחר התפתחות האדם והחברה ממישור החוף המדברי עד מרומי האנדים ומן העיר העתיקה ביותר באמריקות דרך האריגים הצבעוניים בהם נשמרו המומיות המפורסמות; קווי נסקה הייחודיים; אוצרות הקרמיקה, הזהב והתכשיטים המופלאים ועיר לבני הבוץ הפנטסטית עד שיאי הבנייה המונמנטלית האדירה, החקלאות והארגון המופתי בממלכת האינקה קצרת השנים ומרובת ההישגים, אליהם הגיעה כשהיא רכובה על כתפי ענקים.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לפרו יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לפרו

טיול לפרו, מלכת התרבויות של אמריקה הדרומית, מתהדרת בנופים אנדיניים נפלאים ובמגוון אדיר של אתרים כמו קווי נסקה המיסתוריים, לימה וטרוחיו הקולוניאליות הרמה האנדינית והעמק הקדוש, האיים הצפים באגם טיטיקקה, מאצו' פיצו' וקוסקו המעטירה. זהו טיול בתנאים טובים ובתכנון אישי וקפדני

טיול לפרו ובוליביה

טיול לפרו טיול לפרו, מלכת התרבויות של אמריקה הדרומית, מתהדרת בנופים אנדיניים נפלאים ובמגוון אדיר של אתרים ומעבר לבוליביה אל עיר הבירה לה פז,ואל מדבר המלח של אויוני והלגונות הציוריות זהו טיול בתנאים טובים ובתכנון אישי וקפדני

ציפי סודרי – טיול לפרו

לחברת “יעדים”, גולן, רותם ודליה ,לסוכן/סוכנים המקומיים בפרו שהשתדלו כל הזמן דאגו ופינקו….לד”ר דיצה קמפלר שהדריכה בצורה מושלמת והשאירה את קבוצת המטיילים מוקסמת.
בשם כל חברי הקבוצה אני מברכת ומודה, שלכם ציפי

אראלה שטיינורץ – טיול לפרו

לגולן וכל צוות יעדים, חזרנו לפנות בוקר מטיול בפרו.טיול מהחלומות.אי אפשר לבקש יותר. רציתי להודות לך אופן אישי על כל הטוב והפינוק שקיבלנו ממך ומהצוות שלך.החל באיכפתיות והדאגה שלכם במשדר בארץ ובהמשך הטיפול המפנק שקיבלנו בפרו.המדריכים המקומיים צוות המלווים כולל טבח ואנשי המטבח שליוו אותנו במחנה האוהלים. הרגשנו כל דקה את המסירות והרצינות שלכם בטיפול בנו. תודה מיוחדת לדיצה המדריכה שהכינה לנו טיול מדהים והדרכה מעניינת ומעמיקה .וכמובן תודה לציפי שטרחה ואספה את כל החברים והביאה אותם לפרו. בעזרתכם חלומות התגשמו!!!

טיול לפרו

לגולן וכל צוות יעדים.
חזרנו לפנות בוקר מטיול בפרו. טיול מהחלומות. רצינו להודות לך אופן אישי על כל הטוב והפינוק שקיבלנו ממך ומהצוות שלך. החל באיכפתיות והדאגה שלכם במשרד בארץ ובהמשך הטיפול המפנק שקיבלנו בפרו. המדריכים המקומיים צוות המלווים כולל טבח ואנשי המטבח שליוו אותנו במחנה האוהלים. הרגשנו כל דקה את המסירות והרצינות שלכם בטיפול בנו.
תודה מיוחדת לדיצה המדריכה שהכינה לנו טיול מדהים והדרכה מעניינת ומעמיקה .

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

פרו

מה תרצו לחפש?