טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לפנמה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

פנמה שוכנת במרכז אמריקה, לחופי הים הקריבי והאוקיינוס השקט וגובלת בקולומביה ובקוסטה ריקה. פנמה היא ארץ טרופית, 40 אחוזים משטחה של פנמה הינם יערות טרופים ובהם מתקיים מגוון של בעלי חיים וצמחים. פנמה היא גם כור היתוך חברתי, בה נמצאים, אינדיאנים, מולטים ולבנים היוצרים יחדיו פסיפס חברתי עשיר. בפנמה נמצא אחד מהפלאים ההנדסיים הגדולים בעולם – תעלת פנמה המחברת בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס השקט. בשנים האחרונות פנמה תופסת את מקומה כיעד לטיולי תרבות וטבע למטיילים היוצאים מפנמה סיטי לגלות את הנופים ושמורות הטבע המגוונות בצמחים ובבעלי חיים.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לפנמה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לפנמה

טיול לפנמה השוכנת במרכז אמריקה, לחופי הים הקריבי והאוקיינוס השקט וגובלת בקולומביה ובקוסטה ריקה. פנמה היא ארץ טרופית, 40 אחוזים משטחה של פנמה הינם יערות טרופים ובהם מתקיים מגוון של בעלי חיים וצמחים. בפנמה נמצא אחד מהפלאים ההנדסיים הגדולים בעולם – תעלת פנמה המחברת בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס השקט.

עופרה אור – טיול לקובה, קוסטה ריקה ופנמה

אתמול שבנו מטיול במרכז אמריקה. אין מילים בפי לתאר את שביעות רצוני מטיול זה. כמי שנסעה לעשרות מדינות בעולם, הרוב עצמאית ומעט במאורגן, אני מכירה את החסרונות והיתרונות של כל אחד מהסוגים הללו, ואני חייבת לסכם ולומר שהיה טיול מעולה!דניאל דאגה לנו ותמיד ניסתה לפנק אותנו בכול מה שניתן. זה כלל לא דבר מובן מאליו ולכן ראוי להערכה רבה.בהזדמנות זו אציין שהקשר עם משרדכם, טרם הטיול, אתך, עם דליה ובעיקר עם רותם – היה נעים. תודה לכל מי שהיה לו חלק בארגון וביצוע טיול יפהפה ומהנה זה.

 

סרי לנקה

אתי קריסטל – טיול לקובה, קוסטה ריקה ופנמה

מסלול הטיול היה מרתק ביותר, ניכר שהושקעה מחשבה רבה בתכנון. היה זה טיול שלא ישכח. דיצה- אין כמוה, ידע חובק עולם, מעשירה אותנו בהרצאות מעמיקות. בעלת יחסי אנוש נדירים, תקשורת בין אישית עם כל אדם ותשומת לב ויחס אישי לכל אחד מהקבוצה. תודה לך, גולן, על תשומת הלב האישית על המעקב והעזרה מרחוק. נהניתי מכל דקה לכל אורך הדרך. תודה מעומק לב. אתי קריסטל. ינואר 2014

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

פנמה

מה תרצו לחפש?