טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

פולין

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

למה לטייל איתנו לפולין ?

טיול לפולין הנמצאת בליבה של אירופה, המשמשת זה מאות שנים גשר בין מזרח למערב. פולין היא מדינה מתחדשת, ירוקה, עשירה באגמים, מים, יערות וערים היסטוריות למכביר. אלף שנות יהדות פולין הותירו את חותמם בכל מקום ברחבי הארץ, שהייתה הקהילה הגדולה והחשובה שבקהילות עם ישראל בתפוצות.

בטיול לפולין נשלב בין פולין שלפני המלחמה, בתקופת המלחמה ובהווה. היום הפכה פולין, לאחת המדינות המעניינות ביותר ונחשבת ל”פנינה של אירופה”.

בטיולינו נבקר בורשה, לובלין, קרקוב, זקופנה והרי הטטרה. בצפון פולין נבקר במיקוואקי, באגמים המזוריים, ובערים גדנסק ולודג’.

פולין

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לפולין יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לצפון פולין

טיול לצפון פולין שלא הכרתם – האגמים המזוריים, טירות ואתרי מורשת עולם, חופי הים הבלטי, ערים ועיירות כמו גדנסק, מיקולאייקי, טורון, לודג’... טיול בתנאים טובים - בתי מלון ברמה גבוהה ורכב / מדריכים מקומיים.

טיול פולין - מורשה דרומה

טיול שמתחיל בורשה היהודית, ממשיך אל קזימייש דולני – לובלין ואל לנצוט – קרקוב וביקור באושוויץ. בטיול לפולין נשלב בין פולין שלפני המלחמה, בתקופת המלחמה ובהווה. לסיום הטיול ניסע אל זקופנה והרי הטטרה

מיכאל סימה – טיול לפולין

שלום גולן,
רצ”ב מספר מילות תודה לזאביק רגב על ההדרכה המצויינת שלו בפולין ועל יתר כישוריו שהופכים אותו למדריך מוערך מאד בעיני ובעיני כלל המשתתפים בטיול זה. הצלחת הטיול היתה כמובן בזכות מספר גורמים שהעיקרי שבהם היה זאביק אך כמובן וללא ספק גם בזכות משרד יעדים בהנהגתך שדאג להפוך את הטיול לחוויה בלתי נשכחת ועל כך אני רוצה להודות לך….לא אגזים אם אומר שזאביק נבחר בקפידה להיות מדריכנו מתוך קבוצה לא קטנה של מדריכים.זאביק חביב ויקר, נעמת לנו מאד. אנו חוזרים הביתה טעוני חוויות למכביר שיחלחלו בהכרתנו עוד זמן רב, ועל כל אלה אנו רוצים להודות לך מקרב לב.

רון שני – טיול לצפון פולין

לזאב, מה נאמר, ומה נגיד…..
לקחת קבוצת מטיילים, שראו דבר אחד או שניים בחייהם, ולגרום להם בזכות הכישרון הנדיר שלך, להבין את פולין.
הפה נפתח, המידע קולח ואנחנו יושבים פיעורי פה ומתמלאים התפעלות מהאיש הרגיש עם הידע העצום. גיליתי פולין אחרת שונה תכלית השינוי מכל הציפיות.
לסיכום זאב, אתה האדם היחיד, שמאתגר אותי מבחינה אינטלקטואלית, ידע, שכל ישר, רגישות כאדם, ובקיצור “מנטש”.

אמה ויורם – טיול לפולין

ביום ראשון שבנו מטיול מושלם לפולין. הבטחת שהטיול יהיה מוצלח ואכן קיימת. לטיול מוצלח צריכים מדריך טוב, קבוצה טובה ומסלול מתאים כל זה היה בטיול.
הוספנו גם את האוכל הטעים, המלונות המפנקים ומזג האוויר המעולה והרי לך טיול 10 +++
זאביק הוביל אותנו בבטחה ובידע רב כל כך במסלולים .
יש לחברת “יעדים” עכשיו 14 מליצי יושר שימליצו לטייל אתכם וזוהי כמובן המטרה הסופית של כל חברת טיולים.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?