סין

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

למה לטייל איתנו לסין ?

טיול לסין הוא מסע מרתק אל ארץ אדירת מימדים עם היסטוריה ותרבות רבות פנים ומלאות תהפוכות.

טיולינו לסין מתקיים בתנאים טובים,  אל האתרים המיוחדים והלא מתויירים של סין.

מפגש עם אנשים, כפרים קטנים, אמונות, מנהגים, טקסים, מופעי אומנות וארכיטקטורה מסורתיים.

נבקר בבייג’ינג – עיר הבירה, שיאן – מוצא דרך המשי האגדית, שנחאי וערי התעלה הגדולה, גווילין ונהר הלי, נבקר בחבל יונאן בו נופים מדהימים ומיעוטים ססגוניים, עיירת שנגרילה והמשך למחוז גוויז’ו המשמר את סין המסורתית.

סין

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לסין יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לסין בדגש חבל יונאן כולל חבל גואיז’ו

טיול מקיף לסין אל בייג’ינג, מקדש השמיים – העיר האסורה, החומה הגדולה, העיר שיאן וחבל יונאן, המחוז שמדרום לעננים כולל ליג’יאנג- ז’ונגדיאן הנקראית גם שנגרילה. הטיול כולל את מחוז גויז’ואו. אמרה סינית ידועה גורסת שאדם לא ימצא במחוז גויז’ואו שלושה קילומטרים של כביש ללא פיתול, שלושה ימים ללא גשם, ושלוש מעות בכיסו של אדם. כולל גווילין ושנחאי

טיול לסין וחבל יונאן ומעבר יבשתי לוויטנאם

טיול במסלול מיוחד אל חבל יונאן הציורי ( מומלץ - לתכנן טיול זה לזמן פריחת הקנולה ) - מקומות ציוריים כמו יואן יאנג – ג’יאן שוואיי (JianShui), שילין – לואו פינג (LUO PING) ליג’יאנג – שאש’י (Shaxi) ומעבר יבשתי אל סאפה בצפון וייטנאם.

טיול לסין מסלול מקוצר לאנשי עסקים

טיול אל בייג’ינג – העיר ואתריה, כולל החומה הגדולה. חיילי הטרקוטה בשיאן ושייו בנוף הקרסטי הנפלא של גווילין,סיום בשנגחאי, הבירה הכלכלית של סין טיול בתנאים טובים הכולל מפגשים, מסעדות מומלצות ותכנון מדוייק

טיול לסין בדגש שמורות הטבע של סיצ'ואן

טיול אל הערים הנפלאות בייג'ינג ושיאן והמשך אל שמורות הטבע של חבל סיצ'ואן, שמורת ג'יוג'איגואו (Jiuzhaigou), פנינת טבע מהיפות בעולם, והמשך אל שמורת הטבע חואנגלונג - טיול שהוא מסע בין נופים מרתקים
וייטנאם

טיול לוייטנאם וקמבודיה

לאהד, תודה רבה לך על הידע הנרחב שהפגנת בטיול שביטא לא רק התמצאות רחבה אלא גם מעורבות רבה שלך בעולם הזה של דרום מזרח אסיה. על היכולת האינטלקטואלית והאנליטית שלך שאין רבות שכמותה,
על רהיטות ההסברה שלך ועל הכשרון לספר סיפור שהפכו ידידותיים עברוינו את המיתולוגיה, האמונות והמנהגים וארח החיים של אנשי ויאטם וקמבודיה. על היכולת הארגונית והלוגיסטית שלך ללהרט בין שינויי מזג אויר, טיסות, אוכלי בשר וצמחוניים ועוד מגוון סיטואציות שונות ומאתגרות. על כל אלה, נתונה לך תודתנו והערכתנו העמוקה.

 

ציפי סודרי – טיול לנמיביה

תם ונישלם מסענו המרתק במרחבי נופיה ובקרב אנשיה של נמיביה. מדינה “ריקה” עם עושר אנושי מדהים, מחברת הציידים לקטים של הבושמן דרך רועי בקר הימבה ונמה, לבנים דוברי גרמנית וחקלאים קיומיים בנטו שחורים.
בין מי אוקינוס קרים למדבר הקלהרי, בין הרי גרניט עתיקה למצוקי סלע משקע אדומים. על כול אלו ניצח, הוביל והנחה מדריכנו ד”ר אבי שפיר.תודה מיוחדת לחברת יעדים, לגולן, רותם ודליה

אמה ויורם – טיול לפולין

ביום ראשון שבנו מטיול מושלם לפולין. הבטחת שהטיול יהיה מוצלח ואכן קיימת. לטיול מוצלח צריכים מדריך טוב, קבוצה טובה ומסלול מתאים כל זה היה בטיול.
הוספנו גם את האוכל הטעים, המלונות המפנקים ומזג האוויר המעולה והרי לך טיול 10 +++
זאביק הוביל אותנו בבטחה ובידע רב כל כך במסלולים .
יש לחברת “יעדים” עכשיו 14 מליצי יושר שימליצו לטייל אתכם וזוהי כמובן המטרה הסופית של כל חברת טיולים.

אסתר ספקטור ואברהם בוים – טיול לאוזבקיסטן

ליעדים שלום, חזרנו מטיול באוזבקיסטן בהדרכת אלון ויינר – הציפייה לטיול מוצלח התעוררה אצלי בזכות טיפולו המסודר של רותם.אכן, נהננו מעל ומעבר למצופה, לטובה! אלון הוא אוצר בלום של ידע בלתי נדלה. הוא אדם שליו במיוחד ומעניק מכול הלב. שמחתי להכיר את חברת יעדים שהתגלתה כחברה אמינה ויותר מזה.

טאיוואן

טיול לטאיוואן

לליהי המקסימה, בזכותך הצלחנו להתרשם מהקסם של טייוואן והיה מהנה מאוד. הפכת את הטיול לבלתי נשכח !  תודה רבה על ההדרכה! ︎ זה היה הטיול הראשון שלי לטייוואן, ואני חוזר עם זכרונות טובים מאוד.

חיה גדות – טיול לקזחסטאן

ברצוני להודות לכולכם על הטיול הנהדר לקזחסטן אלון וינר היה זה, שבזכותו הטיול כל כך הצליח. החל מהידע שלו, שזרם גם כתשובה לכל שאלה שעלתה, בכל נושא. ההתמצאות שלו בחיים, בהיסטוריה ובפוליטיקה של ארצות מרכז אסיה, האישיות הנינוחה והבוטחת של אלון השרתה עלינו אווירה מאוד נעימה לאורך כל הדרך. הנדיבות האינסופית !!! באף טיול מאורגן, ואני מטיילת המון בטיולים מאורגנים, לא נתקלתי בכזו “יד פתוחה”.
יש לקזחסטאן פוטנציאל להפוך ליעד חדש לישראלים ול”יעדים” יש הפוטנציאל להפוך את המסלול של המדינה הזו למסלול הדגל הייחודי שלה

אינדונזיה

צביה פרנס – טיול לאינדונזיה

רותם  שלום, תודה על הטיול הנפלא שהיה לנו עם פיקי דיין . תודה גדולה לך ולצוות על ארגון טיול מושקע ומוצלח ; הטיסות , המלונות המדריך והמדריכים המקומיים היו נפלאים ובהחלט עמדו בכל הציפיות האפשריות, תודה רבה !!!

ציפי סודרי – טיול לקניה

שלום לכולם, חזרנו מטיול מהמם בקניה במהלכו פגשנו ריכוז מדהים של בעלי חיים בטבע הפראי של שמורת סמבורו. גולת הכותרת הייתה שמורת המסאי מרה. עדרי ענק של נדידת הגנו בליווי עדרי זברות, כיסו את רמת העשב הפתוחה מאופק עד אופק. נסענו בתוכם מרחק רב כשהם רצים ומתרוצצים בין וליד הרכבים. תודה לטבע האדיר שזכינו לשהות במחיצתו ותודה ענקית לד”ר אבי שפיר, לגולן מנכ”ל חברת יעדים טיולי תרבות וטבע בע”מ, לדליה, לדוד דבי על האופרציה והדאגה שהכול יתנהל כהלכה, על הצ’ופרים והחגיגה הגדולה בטיול החוויתי לקניה.

גליה דורון – טיול להודו

הייתה לי הזכות להשתתף בטיול להודו בהדרכת עפר צבי,
אין לי מילים לתאר את התפעלותי מן הידע המעמיק שלו בתולדות הודו, הפילוסופיות ההודיות השונות והתובנות לגבי אורח החיים, ממעבר לידע וליכולת העברת ידע זה, עפר מצטיין ביחסי אנוש מופלאים – סבלנות אין קץ, חיוך שאינו סר מפניו, תשומת לב לכל אחד מן המטיילים וצרכיהם, נעם הליכות ורוגע מדבק. נראה לי שכל מי שיטייל עם עפר בעתיד יזכה הן בחוויה אינטלקטואלית והן בחוויה אישית מרגשת.

כרמלה נהרי – טיול לאלבניה

מסלול מעניין הכולל טבע עוצמתי, מבנים הסטורים, מבני דת ומבצרים המגדירים את אלבניה. בתי המלון היו ברמה טובה מאוד!
הנאה צרופה היתה ליהיות מודרכת ע”י דיצה וגם המדריך המקומי, אלייה, הפליא באופן העברת החומר

משה ברכה – טיול לפורטוגל

שלום גולן, אני שמח מאד להודות שאף אחת מחששותי לא התאמתה: ארגון הטיול היה למופת, המיניבוס שנסענו בו היה מרווח ונוח והנהג היה מצויין, מקצועי מאד, חברותי וסימפטי ועוזר בכל דבר גם מבלי שנתבקש. ועכשיו אני מגיע לעיקר, וזה המדריך Joao (ששמו מבוטא Jwaw). כל ההמלצות ששמענו עליו לפני הטיול היו חוורות לעומת המציאות: האנגלית שלו היתה מצויינת וברורה, הידע שלו רחב ביותר והוא ידע להעבירו בלי להטריח יותר מדי. הוא אדם נעים וחברותי והתיידדנו איתו מאד. הוא ידע להשרות הרגשה של רוגע, ולא הרגשנו לחץ של זמן או מכל סוג שהוא. בקיצור, הטיול היה כייפי. לסיכום, אני מודה לך מאד, גולן, על שארגנת את הטיול בצורה מוצלחת

בורמה

אילנה ואבי יובינר – טיול לבורמה

הטיול בבורמה היה מרתק ונינוח, ממש נפלא. מעולם לא ביקרנו בארץ שאוכלוסייתה כה נעימה ומשתפת פעולה בכל. (ואנו מטיילים הרבה בעולם) תכנון הטיול שהכנת היה מצוין.
שלוש המדריכות והמדריך מהחברה שבחרת היו מעולים, משתפי פעולה, והתאימו עצמם לכל רצונותינו. ממש התיידדנו איתם. ארבעת הנהגים גם הם היו שלווים, נהגו בזהירות ושיתפו פעולה כל העת. (ביקשנו לעצור הרבה פעמים כדי לצלם) המלונות היו מפנקים ומרשימים. המון תודה,

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?