טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לנמיביה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנמיביה הוא מסע מרתק אל אחד האזורים הגיאוגרפים המיוחדים בעולם.

טיול במסלול יצירתי בתכנון של ד”ר אבי שפיר ובתנאים טובים.

נמיביה היא ארץ של מרחבים וסוואנות אין סופיות לצד הרים נישאים. מדבר נמיב, אולי העתיק ביותר בעולמנו, ובו דיונות החול הגבוהות בעולם, נושקים לחוף האוקיינוס האטלנטי הקסום. ניפגוש במושבות יונקים ימיים ובחיות הבר: עדרי אנטילופות, זברות, פילים ובעקבותיהם הטורפים, אריות וברדלסים.

נכיר את שבט ההימבה שבנותיו ידועות בכך שהן לבושות קרם בוץ אדום בלבד. נמיביה היא שמורת טבע אחת גדולה – זהו טיול לאפריקה בשיא גדולתה.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לנמיביה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לנמיביה

נמיביה היא מרחב ענק, פראי וריק שמכיל שתי מדבריות, אוקיאנוס ענק, קניונים צחיחים, נהרות שוצפי מים, דיונות חול אדומות, תרבויות מרתקות ושפע של צמחים ובעלי חיים. נפגוש חבורת ציידים-לקטים (סאן) ונראה כיצד הם חיו במשך עשרות אלפי שנים, ניפגש עם נשות ההררו ועם נשות ההימבה, שצובעות את גופן ואת שערן באדום. לינה בלודג'ים טובים.

טיול לנמיביה בנהיגה עצמית

טיול בנהיגה עצמית - בג'יפים טובים אל מרחבי נמיביה, מרחב ענק, פראי וריק שמכיל שתי מדבריות ואוקיאנוס ענק. טיול בו נעבור בין בורות מים ונצפה במגוון עצום של בעלי חיים שיגיעו לשתות מהם, נהנה מהצמחייה המדברית והמגוונת, ששיאה בצמח שיכול לגדול במשך כ-2,000 שנה.

נילי מס – טיול לנמיביה

מסלול מעניין ומאוד מגוון. אבי שפיר, מדריך הטיול – מצוין. צוות המרד – מצוין. נקודות לשיפור – שלא תתקלקלו! תודה גדולה על טיול מיוחד

תמי ויוסי שיבר – טיול לנמיביה

אבי היקר שלום
ברצוני להודות לך על הטיול המקסים והמרתק לנמיביה. ארץ מעניינת ומרתקת , בהרכב האנושי , ובטבע המיוחד .
הטיול תפס אותי חזק מאוד , וניצרב עמוק בליבי ,ובזיכרוני. האזנתי בקשב רב לכל ההסברים והתיאורים שלך , גם כשכולם נימנמו באוטובוס .
זכיתי לטיול מוצלח בזכותך , בזכות הידע הרב שלך , הנסיון העשיר שלך , האמפטייה למקומיים ולמטיילים .על כל זה תודה רבה .

ציפי סודרי – טיול לנמיביה

תם ונישלם מסענו המרתק במרחבי נופיה ובקרב אנשיה של נמיביה. מדינה “ריקה” עם עושר אנושי מדהים, מחברת הציידים לקטים של הבושמן דרך רועי בקר הימבה ונמה, לבנים דוברי גרמנית וחקלאים קיומיים בנטו שחורים.
בין מי אוקינוס קרים למדבר הקלהרי, בין הרי גרניט עתיקה למצוקי סלע משקע אדומים. על כול אלו ניצח, הוביל והנחה מדריכנו ד”ר אבי שפיר.תודה מיוחדת לחברת יעדים, לגולן, רותם ודליה

פרופ’ יצחק פולצ’ק – טיול לנמיביה

לאבי היקר שלום, אני מודה לך בשם הקבוצה על טיול מהנה, מעניין ומקסים מכל הבחינות האפשריות. מומחיותך על יבשת אפריקה עוררה בנו השתאות.
הכל היה בצורה עניינית, מקצועית ומלווה בהומור.כושר הארגון שלך ראוי לציון בפני עצמו.בזכותך המסע בנמיביה היווה עבורנו הנאה צרופה ומהנה ועל כך נאמר בפה מלא , תודה.
אני רוצה להוסיף גם ברכת תודה מיוחדת לחברת יעדים ולאיריס – האחראית על הטיסות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

נמיביה

מה תרצו לחפש?