טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לליטא

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

רפובליקת ליטא ידועה כאחת משלוש המדינות הבלטיות, יחד עם אסטוניה ולטביה, השוכנות לחופיו המזרחיים של הים הבלטי. טיול לארצות הבלטיות עובר בתוך נופים מרתקים, היסטוריה מרתקת השזורה בסיפור היהודי במדינות אלו. נבקר בסמטאותיהן של וילנה, קובנה, ריגה וטאלין, בעיירות מרוחקות ובכפרים נידחים. נתרשם מהעושר האתני והתרבותי וכמובן נחוש את ההיסטוריה היהודית המפוארת ששכנה במקום.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לארצות הבלטיות יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לארצות הבלטיות

10 ימים לליטא, לטביה ואסטוניה.העושר מהמסחר והיופי של המדינות משכו כובשים שונים שניהלו מלחמות כיבוש מעל 700 שנה. זכר לימים אלה ניתן למצוא בשלל הכנסיות, הטירות והארמונות שנותרו וגם בפולקלור הפגאני, שנשאר חלק מהזהות הלאומית של ליטא, לטביה ואסטוניה, עד היום.

עדנה רונן – טיול לאלבניה

שמחנו לטייל במסלול הלא מוכר והמיוחד הזה! כל תנאי הטיול היו טובים ומתאימים למקובל בחברת יעדים…
ד”ר דיצה קמפלר היתה מדריכה מעולה מכל הבחינות האפשריות . אין מילים לתאר את גודל ועוצמת החוויה שעברנו, העצמה של יופיה של אלבניה ובמיוחד בדרך של דיצה להנגיש לנו את אלבניה מכל הבחינות…

רוני גלבוע – טיול צלמים לטאיוואן

תודה על ההזדמנות להתוודע לטאיוואן, בעיקר, אך לא רק דרך המצלמה. תודה למי שיזם ואפשר ולכל השותפים למסע על אהבת הצילום, הרוח הטובה והצעירה, על החמימות וההומור, על העזרה ואורך הרוח. חזרתי מלאת התרגשות וחוויות שיישארו אתי …לתמיד בעצם. אוהבת את כולכם

חמדה ארנון – טיול לדרום איטליה

הטיול היה מקיף ומעניין. דיצה מדריכת הטיול – מעולה ++. כישורים ויכולת מנהיגות מעולים. השכילה לשמור על לכידות הקבוצה גם בתנאים לא פשוטים. ידע מעמיק שהועבר בשפה ברורה מאוד – מדירכת טיולים מעולה ואדם מצוין. עם מדיכה כמו דיצה, הטיול הוא חוויה מעשירה ומרנינה. ייש כוח ליכולת המנהיגות ולידע שהועבר באופן ברור וחכם.

אבישי אמיתי – טיול לגיאורגיה

מסלול הטיול לגיאורגיה היה תערובת של טבע, ערים ואתרים הסטוריים. אין לי מילים על שמעון מלבד “מצוין”. שופע ידע ומסביר פנים. ברצוני להוסיף את הערכתי הרבה לסיכום הנפלא לטיול, ששמעון הכין ושלח בתוך שעות ספורות. כל הכבוד וישר כוחו של שמעון ושלכם.

ראג'סטן

חני פלד – טיול לרג’סטאן הודו

המסלול מדהים ומרתק. עוצמתי ומפתיע, מאוד מאוד מהנה. התגשמות חלומותי לגבי הודו. התנאים היו מעל ומעבר, בעיקר כאשר מדובר על ריבוי אתרים במדינה לא פשוטה ומורכבת. מלונות מעולים, תחבורה מגוונת ומתאתגרת… חזרה לגיל הנערות. עופר – המדריך הטוב ביותר בו נתקלתי מעולם ופגשתי בעבר מדריכים טובים. עלה על כולם. מעניין ומרתק, ידען ובעיקר – הרוגע בו כל הטיול התנהל. הכל בנחת ובנעימות, עם תשומת לב לכל אחד ואחת. צוות מקומי מסור, שירותי ואכפתי. תודות למדרך לחברה ולצוות על חוייה מרגשת ביותר. טיול שהוא חוויית חיים.

ניצה אבירם – טיול להודו – רג’סטאן

המסלול היה נפלא, המלונות היו טובים. עופר יוצא מן הכלל. ידע, שופע הבנות ותובנות – לאוך ולרוחב. היסטוריה, תרבות, אומנות ושפה. תענוג של אדם – נעים, אכפתי, דואג, מבין תומך ומכיל. הצוות המקומי היה נפלא – איוב המדריך נעים, קשוב, משעשע ונפלא כאדם. צוות המשרד נענה לכל בקשה. זה המקום לאמר תודה לכולכם על טיול מהנה ונעים, מלמד ומעשיר. מדריך מופלא!

מלכי ומיקי דמשק – טיול לרג’סטאן הודו

עופר שלום, חזרנו מטיול יוצא דופן במדינת רג’סטאן בהודו. מדובר בטיול עומק לא שיגרתי, ידיעותיך הבלתי נדלות בתחומים השונים, היסטוריה, מדיניות,פוליטיקה, מנהגים, שפות, דתות, מיתולוגיה, אוכלוסיה, אומנות וגאוגרפיה, הפכו את הטיול ליוצא דופן כזה שקורה לך פעם בחיים. נועם הליכותיך, התחשבותך בחברים ובתנאים, נתת מענה לכל פניה בחפץ לב וברוח טובה, שליטתך בשפת ההינדו, יכולתך ליצור יחסי עבודה מצוינים עם נותני שירותים ומקומיים שאירחו אותנו תרמו רבות, כל אילו גרמו להצלחת הטיול והבאתו לרמה שנראית רק לעתים רחוקות, על כך אנו מודים לך

חנה הייזלר – טיול לפולין

גולן יקר, חזרנו מהטיול לפולין מלאי רשמים ותוכן. התמהיל היה נכון: חלק מורשת יהודית וזיכרון והחלק השני ערי חוף יפות ועליזות.
ההדרכה של זאב ואבי השלימו זו את זו והאנשים קיבלו מלוא הטנא ידע.
תודה ענקית לך, לדליה ולכל הצוות על הכל
בתקווה להמשך שיתוף פעולה,

אביבה ונתנאל מאושר – טיול לסרי לנקה

מסלול הטיול היה מגוון ומעניין. עופר צבי, האיש, הידע, הנעימות, האסרטיביות, הדאגה לכל אחד ולכל הפרטים. תודה לכם יקרים, גולן, דליה וברק. שמחנו מאוד שהצלחתם והצלחנו לטייל שוב. מקווים להמשך בקרוב.

רחל אביעד – טיול לדרום אפריקה

שלום רב,
הטיול היה מעולה מכל הבחינות!!
טיילתי הרבה בעולם והטיול הזה התעלה על כולם.
התנאים היו מצוינים: החל מאוטובוס מרווח עם שתי יציאות וכניסות, מים לכל זמן הטיול, איסוף ופיזור מזוודות נפלא, מלונות ברמה גבוהה.
המדריך – אבי שפיר – היה מעל ומעבר. מצוין! הסברים מדויקים בכל התחומים. דואג לכל מחסור, לכל גחמה. מתוכנן עד הפרט האחרון בטיול.
כל הכבוד לכל אלו שעשו להצלחתו!!
רחל אביעד

תמי ויוסי שיבר – טיול לנמיביה

אבי היקר שלום
ברצוני להודות לך על הטיול המקסים והמרתק לנמיביה. ארץ מעניינת ומרתקת , בהרכב האנושי , ובטבע המיוחד .
הטיול תפס אותי חזק מאוד , וניצרב עמוק בליבי ,ובזיכרוני. האזנתי בקשב רב לכל ההסברים והתיאורים שלך , גם כשכולם נימנמו באוטובוס .
זכיתי לטיול מוצלח בזכותך , בזכות הידע הרב שלך , הנסיון העשיר שלך , האמפטייה למקומיים ולמטיילים .על כל זה תודה רבה .

ד”ר מירון לשם – טיול לקוסטה ריקה

חזרנו מטיול בן 12 יום בקוסטה ריקה. הטיול תוכנן ואורגן על ידי גולן מחברת יעדים. הטיול היה מדהים.כלל ביקור בשמורות העיקריות. הטיול דפק כמו שעון שוייצרי ללא תקלות. כל האטרקציות הוזמנו ותואמו מראש. התוכנית מולאה באופן מדויק כמתוכנן. הטיול היה שילוב של טיול עצמאי בנהיגה עצמית עם הדרכה בחלק מהמקומות.הטיול נערך בחודש אוגוסט ( בתקופה הגשומה ), ולמרות הגשם שירד מדי פעם,לא נפגעה הנאתנו.ממליץ על גולן מחברת יעדים בתכנון טיול משפחתי בקוסטה ריקה

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

ליטא

מה תרצו לחפש?