טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיול לאיחוד האמירויות

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

החלום הוגשם בטקס חתימת הסכם השלום עם איחוד האמירויות ואנו שמחים להציג את טיולנו המקיף אל מדינה מרתקת שנוצרה מאיחודן של שבע נסיכויות לחופי המפרץ הפרסי.

בטיול לאיחוד האמירויות נבקר בנסיכות אבו-דאבי ובעיר אבו-דאבי, בירתה של המדינה. נמשיך אל העיר אל-עין ונבקר בעיר דובאי שבזכות אטרקציות כמו “קניון דובאי” והבניין הגבוה בעולם “בורג’ חליפה”, הפך שמה של העיר כשם נרדף לשם המדינה כולה.

נבקר בנסיכות שארג’ה הקטנה והמפתיעה, נערוך ספארי בדיונות ועוד.

אמירויות דובאי

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול מקיף לאיחוד האמירויות

טיול של 8 ימים אל איחוד האמירויות נתחיל ת הטיול באבו דאבי וסביבתה, אל עין – אואזיס בלב המדבר, פוג'יירה והמשך אל דובאי, העיר הגדולה ביותר - גורדי שחקים, נמלים וחופים בתוך מדינה שמרנית

טיול לאיחוד האמירויות ולעומאן

טיול המשלב את הטבע הנפלא של נתחיל ת הטיול באבו דאבי וסביבתה, אל עין והמשך אל דובאי, העיר הגדולה ביותר - גורדי שחקים, נמלים וחופים בתוך מדינה שמרנית. המשך אל עומאן - מוסקט, אתרי טבע וחופים ציוריים.

חני נחמיאס – טיול פרטי להודו

היי גולן, שבנו ממסענו בהודו המרתקת, הצבעונית והלא קלה לטיול כשחיוך גדול ומלאי של זיכרונות מסעירים ומופלאים איתנו. אין לי ספק שההצלחה הגדולה כל כך של הטיול קשורה באופן ישיר לתכנונו. רצינו להודות לך באופן אישי על תכנון המסלול הנהדר שכלל הצצה להודו אמיתית, אותנטית ורבת פנים. ארגנת לנו את החוויה של החיים ואנחנו מודות לך עד כלות ונשמח להמליץ בכל פה עליך ועל משרדך. אה…הכי חשוב, תודה שהתעקשת על ארמיצר ועל מקדש הזהב, מבחינתנו זה היה שיא הטיול.

בורמה

ד”ר דורון אבניאלי – טיול לבורמה

חזרנו לפני כמה ימים, אשתי ואני מהטיול שארגנת לנו בבורמה, ורציתי להביע את תודתי. הטיול היה מעולה….
הכל דפק כמו שעון שויצרי, הדרכה מצויינת, מלונות מעולים, פרק הזמן שהוקצה לכל מקום היה בדיוק כנדרש. שילוב של עניין והנאה.
בשמי ובשם אשתי אני מודה לך על חוויה נהדרת שהיתה לנו.

ציפי סודרי – טיול לדרום קוריאה

בא לסיומו מסענו המופלא לקוריאה. זו היתה חוויה מרתקת ולמידה מעמיקה. שוטטנו בנתיבי תרבות מיוחדת, חווינו את עוצמת הטבע ונופיו המקסימים, ספגנו אמנות מקומית עכשווית וקדומה, התהלכנו בארמונות מלכים והתבשמנו מן ההוד וההדר המלכותי. פגשנו מקומיים והתפעלנו מן העוצמה הגלומה בנשות הים האמיצות. צנחנו אל נפלאות הטכנולוגיה הוירטואלית של המאה ה21 ובעיקר, מעל לכל הסתחררנו כהלומי שיכרון מן השלכת על גווניה, צבעיה ושלהבותיה המרקדות. תודה לד”ר דיצה קמפלר על ההדרכה.לחברת יעדים, לדליה, לרותם ולגולן.

משה שי – טיול לגיאורגיה

הגענו חזרה לטיביליסי,
הטיול היה מקסים – אזורי הקווקז הגבוה- חבל סוואנטי ואזור קזבגי מדהימים ביופים תודה על הטיפים הקטנים ועל האירגון – הכל הלך מצויין .תודה. טיול צלמים לגיאורגיה

גור בליי – טיול לגיאורגיה – טרק סוונטי

גולן שלום, רציתי להגיד שוב תודה על הטיול הנהדר שארגנת לנו בגיאורגיה הטיול היה מאורגן ומתוקתק, הטרק היה מרהיב וגם האתרים שביקרנו בדרך אל הטרק ואחריו היו מוצלחים מאוד (ראה למטה מדגם קטן ממאות התמונות שצילמנו…). המדריך המקומי היה ממש אחלה. הוא היה ״ראש גדול״, זרם איתנו ועשה שינויים בתכנית לפי בקשתנו ובמטרה להבטיח הנאה מקסימלית. גם מבחינת אוכל ולינה הכל אורגן בצורה מיטבית ולא היו בעיות או ״כשלים לוגיסטיים״, דבר שהוא לא מובן מאליו במדינה שהיא בכל זאת לא מדינה אירופית מסודרת. בשורה התחתונה – היה מעולה ונשמח להמליץ לאחרים!

גליה דורון – טיול להודו

הייתה לי הזכות להשתתף בטיול להודו בהדרכת עפר צבי,
אין לי מילים לתאר את התפעלותי מן הידע המעמיק שלו בתולדות הודו, הפילוסופיות ההודיות השונות והתובנות לגבי אורח החיים, ממעבר לידע וליכולת העברת ידע זה, עפר מצטיין ביחסי אנוש מופלאים – סבלנות אין קץ, חיוך שאינו סר מפניו, תשומת לב לכל אחד מן המטיילים וצרכיהם, נעם הליכות ורוגע מדבק. נראה לי שכל מי שיטייל עם עפר בעתיד יזכה הן בחוויה אינטלקטואלית והן בחוויה אישית מרגשת.

נילי מס – טיול לנמיביה

מסלול מעניין ומאוד מגוון. אבי שפיר, מדריך הטיול – מצוין. צוות המרד – מצוין. נקודות לשיפור – שלא תתקלקלו! תודה גדולה על טיול מיוחד

עוזי שדה – טיול לדרום אפריקה

טיול מקיף ומעניין. חוויה אמיתית ושונה. השכלנו והתוודענו ליבשת אפריקה. בתי מלון טובים עד מעולים. אוטובוסים חדישים ומרווחים. מסעדות ברמה טובה מאוד. שירותי סבלות מעולים. ד”ר אבי שפיר מדריך מהטובים שיש. מנסיון של עשרות טיולים מאורגנים שהשתתפתי בהם. חוויה אמיתית ומושכלת. תנאים של בית הבראה מבלי צורך לדאוג למזוודות ולסידורים. אבי תקתק את הטיול בנועם הליכות ודאגה אישית ויחס אישי לכל משתתף.

היה כיף אמיתי.

נעמה לוריא – טיול לדרום הודו

שלום רב רציתי להודות באופן אישי לגולן על הטיול הנפלא שאורגן לנו לדרום הודו . כל הכבוד לפיקי דיין המדריך המקסים שהוביל אותנו בחן רב, עם הרבה ידע, הסטורי, דתי ואומנותי. פיקי – הייתי שמחה ליהיות בין המשתתפות בטיוליך למקומות שונים בעולם. כל הכבוד על בחירת המדריכים המקומיים ובעיקר המדריך לי המקסים. בחירת בתי המלונות היתה מצויינת. הרגשתי שאני נמצאת בתוך גן-עדן.  שמחנו לקבל “בונוסים” מפתיעים לאורך כל ימי הטיול: ארוחות, שייט, הרצאות, פעילויות שונות ואפילו כיסוי הוצאות על משקל עודף בדרך חזרה. לסיום – תודה רבה מקרב לב על תשומת הלב לכל פרט ופרט ולהצלחת הטיול בצורה מושלמת.

ציפי סודרי – טיול לקניה

שלום לכולם, חזרנו מטיול מהמם בקניה במהלכו פגשנו ריכוז מדהים של בעלי חיים בטבע הפראי של שמורת סמבורו. גולת הכותרת הייתה שמורת המסאי מרה. עדרי ענק של נדידת הגנו בליווי עדרי זברות, כיסו את רמת העשב הפתוחה מאופק עד אופק. נסענו בתוכם מרחק רב כשהם רצים ומתרוצצים בין וליד הרכבים. תודה לטבע האדיר שזכינו לשהות במחיצתו ותודה ענקית לד”ר אבי שפיר, לגולן מנכ”ל חברת יעדים טיולי תרבות וטבע בע”מ, לדליה, לדוד דבי על האופרציה והדאגה שהכול יתנהל כהלכה, על הצ’ופרים והחגיגה הגדולה בטיול החוויתי לקניה.

אסתר ספקטור ואברהם בוים – טיול לאוזבקיסטן

ליעדים שלום, חזרנו מטיול באוזבקיסטן בהדרכת אלון ויינר – הציפייה לטיול מוצלח התעוררה אצלי בזכות טיפולו המסודר של רותם.אכן, נהננו מעל ומעבר למצופה, לטובה! אלון הוא אוצר בלום של ידע בלתי נדלה. הוא אדם שליו במיוחד ומעניק מכול הלב. שמחתי להכיר את חברת יעדים שהתגלתה כחברה אמינה ויותר מזה.

אסתי מריאן – טיול עצמאי ליוון

הלילה אנחנו חוזרים (3 זוגות חברים) מטיול בצפון יוון שתוכנן ואורגן על ידי חברת “יעדים” על ידי רותם.

מולם לא נתקלנו ברמת שירות שכזו, רמת אכפתיות וודאגה לכל פרט ופרט, תקשורת בכל שעה משעות היממה ובנוסף לכל נחמדות ואדיבות שאין שניים להם.

החלטנו לאמץ אותם כחברת הבית שלנו, הם מעל ומעבר לכל מה שהכרנו קודם.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?