טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית ליוון

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול ליוון האמיתית – התגשמות התדמית שיש לנו על האזורים החובקים את הים התיכון, טבע מרהיב, כפרים קטנים, אוכל טעים ושכיות תרבות שמחוץ למסלולים המוכרים.

צפון יוון הפראית, רחש זרימת המים בנחלים ויפי ההרים שביניהם הם מתחתרים, גווניה הרבים של הצמחיה העשירה, בתי האבן בכפרים הקטנים, כנסיות ומנזרים המתהדרים ביצירות אמנות ביזנטיות ולעומתם הפאר וההדר של מלכי מקדוניה.

אתונה היפה עם האקרופוליס ורובע הפלאקה

אזור הפולופונס בדרום יוון – כפרים קטנים, חופים ומערת נטיפים

טיולי משפחות לפיליון, חצי אי קסום במרכזה של יוון

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו ליוון יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לצפון יוון

נחיתה בסלוניקי, האתרים ווריה, ורגינה ופלה. מפלי אדסה - כפרים ציוריים - העיירה הציורית קסטוריה ואגם פרספה. יואנינה וחבל זגוריה ולסיום - מנזרי מטאורה

טיול לפלופונס בדרום יוון

טיול אל מיסטרה הביזנטית ונפפליו הרומנטית, אפידוורוס ומיקני דרום יוון הקסומה והלא מתויירת

טיול משפחות ליוון

טיול משפחות אל חצי האי פיליון הקסום, חופים ציוריים, כפרים, מופעי פולקךלור ועוד.. נסיעה וביקור גם במנזרים התלויים של מטאורה

מסלוניקי לאתונה

קסטוריה – כפרי חבל זגוריה – מונודנדרי, קלבקה – מנזרי מטאורה – סלוניקי סיום הטיול באתונה - פולקלור וביקור באקרופוליס

אסתי מריאן – טיול עצמאי ליוון

הלילה אנחנו חוזרים (3 זוגות חברים) מטיול בצפון יוון שתוכנן ואורגן על ידי חברת “יעדים” על ידי רותם.

מולם לא נתקלנו ברמת שירות שכזו, רמת אכפתיות וודאגה לכל פרט ופרט, תקשורת בכל שעה משעות היממה ובנוסף לכל נחמדות ואדיבות שאין שניים להם.

החלטנו לאמץ אותם כחברת הבית שלנו, הם מעל ומעבר לכל מה שהכרנו קודם.

עמליה ואליהו מצא – טיול ליוון

שלום גולן, בשובנו מן הטיול ליוון רואים אנו חובה נעימה לעצמנו להודות לך ולצוות “יעדים” על הארגון המצוין של הטיול. המדריכה, ד”ר דיצה קמפלר, שהיא בעלת אישיות נעימה מאוד, עשתה – כדרכה – מלאכה מושלמת, הן בהקניית ידע מעשיר רב ברמה גבוהה, והן בתחום יחסי האנוש והטיפול בפרט. ציפי סודרי, שארגנה את קבוצת המטיילים, סייעה לדיצה בפן הארגוני וכדרכה, המוכרת היטב לכל המטיילים בחברתה, השרתה אווירה מצוינת בליווי הקבוצה. אך חשוב לנו לציין לשבח גם הארגון הלוגיסטי: נציגי “יעדים” בסוכנות המקומית באתונה קיבלו אותנו וטיפלו בנו במאור פנים ועשו ככל יכולתם להשביע את רצוננו.

ישראל גידלי – טיול לצפון יוון

שלום גולן, חזרנו הלילה מהטיול ממש מהמם ליוון ואני מרגיש צורך לכתוב לך כמה מלים ולהביע רגשי הערכה ותודה. הגורם המרכזי שהפך את הטיול לבלתי נשכח הוא ללא ספק  המדריכה המעולה והמקסימה ד”ר נעמה וילוז’ני בעלת ידע כביר, חן, רגישות, צניעות ואהבת אדם  בלתי רגילים. אני מרים כוס אוזו דמיונית לטיולים  מוצלחים כאלה בעתיד הקרוב. לטעמי חברת יעדים הפכה להיות חברת אירגון ונהול הטיולים הטובה ביותר בארץ, הרואה בנוסעים נכס ולא מטלה, והיודעת לבחור ולהעסיק את טובי מורי הדרך הקיימים. תודה!!

 

 

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

יוון

מה תרצו לחפש?