טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

רומניה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לרומניה הינו מסע מרתק בזמן לערים עתיקות מגרמניה של ימי הביניים כמו קלוז’ נפוקה, ברשוב וסיביו, מעברי הרים לצד אגמים מדהימים, ביקור במחוז מרמורש הגובל עם אוקראינה בצפון, אזור של כפרי איכרים המפורסמים בשערי העץ המגולפים להפליא ובכנסיות העץ הגבוהות שבהם.

בטיולנו נשלב ביקורים וטיולים רגליים באתרי טבע ובמחוזות שהמילה קידמה אינה מוכרת, נטעם ממטעמי המטבח הרומני, נבקר בבתי כנסת ונלמד על עברה המרשים של הקהילה היהודית.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לרומניה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לטרנסילבניה ומרמורש

נחיתה בבוקרשט ונסיעה אל סיביו, קלוז' נאפוקה והמשך אל חבל מאמורש המרתק. הביקור בעמקים ובעיירות של מחוז מאראמורש דומה למסע בזמן. חזרה לטרנסילבניה אל ברשוב והרי הקרפטים.

רומניה למשפחות

טיול אל הרי הקרפטים, אל כפרים קטני וציוריים ואל פנסיונים ציוריים בנוף הרים אלפיני ויערות עד. ביקור בטירות עם ואגדות מרתקות פעילויות משפחתיות וחויות בחיק הטבע,

פרופ’ יצחק פולצ’ק – טיול לקורסיקה וסרדיניה

דיצה, רציתי להודות לך באופן אישי ובשם הקבוצה על טיול מהנה ומעניין מכל הבחינות.. במחיצתך חווית הטיול הייתה מהנה ומרגשת מאוד. אנו שמחים שזכינו להיות מודרכים על ידך ועל כך נאמר בפה מלא – תודה.אני רוצה להוסיף גם ברכת תודה לחברת יעדים, שעמדה מאחורי הטיול ואפשרה את ביצועו המוצלח בתכנון ובארגון. לקחה על עצמה בלי להניד עפעף הוצאות בלתי צפויות שהתעוררו ברגע האחרון. לדליה – שעסקה באדמיניסטרציה, לרותם – שלמעשה טיפל ביעילות ובמסירות בטיול ופתר מאחורי הקלעים את הבעיות שהתעוררו כגון דחית ההפלגה ותוספת הלינה, וכמובן לגולן שעמד מאחור כמנצח על תזמורת שעבדה בהרמוניה ואפשרה את הטיול המוצלח.

כרמלה נהרי – טיול לאלבניה

מסלול מעניין הכולל טבע עוצמתי, מבנים הסטורים, מבני דת ומבצרים המגדירים את אלבניה. בתי המלון היו ברמה טובה מאוד!
הנאה צרופה היתה ליהיות מודרכת ע”י דיצה וגם המדריך המקומי, אלייה, הפליא באופן העברת החומר

אלה גוטמן – טיול ליפן

חג שמח לצוות יעדים. שוב תודה על טיול מאורגן, מוקפד, מעניין ומרתק. תודה גדולה לצוות שירותי הקרקע ותודה מיוחדת למדריכה המעולה דר’ דלית בלוך.

משפחת גנות – טיול משפחתי לוייטנאם

רצינו לשתף ולהודות על החוויה המדהימה בטיול בווייטנאם שבזכותכם יכולנו לחוות.
מהרגע הראשון התאמתם את הטיול לאופי המשפחתי שלנו ודאגתם לכוון אותנו ולהתגמש בהתאם.
ברק היה פשוט מדהים בארגון, מחשבה, גמישות, יצירתיות ואכפתיות לאורך כל הדרך.
המון תודה,

רון שני – טיול לצפון פולין

לזאב, מה נאמר, ומה נגיד…..
לקחת קבוצת מטיילים, שראו דבר אחד או שניים בחייהם, ולגרום להם בזכות הכישרון הנדיר שלך, להבין את פולין.
הפה נפתח, המידע קולח ואנחנו יושבים פיעורי פה ומתמלאים התפעלות מהאיש הרגיש עם הידע העצום. גיליתי פולין אחרת שונה תכלית השינוי מכל הציפיות.
לסיכום זאב, אתה האדם היחיד, שמאתגר אותי מבחינה אינטלקטואלית, ידע, שכל ישר, רגישות כאדם, ובקיצור “מנטש”.

נורית ואלדד מרחב – טיול לרוסיה

לחברת יעדים שלום, הצלחה של טיול תלויה במספר גורמים: אוטובוס, מלונות חברי הקבוצה ומזג האויר אך בעיקר בהולך בראש הנושא על גבו את המעמסה, זהו מדריך הקבוצה. כמטיילים ותיקים כולל בטיולים מאורגנים מצאנו לנכון להודות לחברתכם על הארגון, הטיפול, והשרותים הנלווים. מגילנו המתקדם ולאחר טיולים רבים ברחבי העולם, חלקם טיולים מאורגנים, כאשר החלטנו להצטרף לטיול לרוסיה קבלנו המלצה חמה מחבר שאף הוא בתחום הדרכת טיולים שאמר באלו המילים “לרוסיה רק עם דניאל”. אכן זכינו בכל הקופה, פגשנו עלמה שהעניקה יחס אישי לכל בקשה ופניה. התנהלות בסובלנות וסבלנות אין קץ. בעלת ידע רב. על כך אנו מבקשים להודות לך מקרב לב.

חיה ומשה מאירצ’ק – טיול לאוזבקיסטן וקירגיזסטן

לצוות יעדים שלום, חזרנו לפני מספר ימים מטיול מופלא בדרך המשי: אוזבקיסטן וקירגיסטן (קבוצת דוד תירוש).

רצינו להודות לכם על טיול מקסים שהרחיב את אופקינו, ארגון נהדר, מדריך מעולה (אלון ויינר). כל הכבוד לחברת יעדים! שנה טובה וחג שמח. המשיכו כך!

 

שרה ויגאל אשד – טיול למרוקו

מסלול מקיף, מתוכנן בצורה ממצה ומעניין. הופתענו לטובה ממרוקו. שמעון המדריך – מקצועי, יסודי, סוחף ועושה את הכל על הצד הטוב ביותר. היה כיף, הכרנו עוד פינה בעולם בצורה יסודית ומעניינת, בחברה נעימה וההרגשה שתמיד יש מי שיעזור כשצריך.

יעקב בן קיקי – טיול לאינדונזיה

רותם – וצוות יעדים, שבוע טוב
תודה על הטיול המושלם, מעניין מאוד, מאורגן למופת. הציון טוב מאוד מאוד.
המדריך, פיקי דיין, מחמאות, מחמאות, מחמאות.
שבוע טוב ושנה טובה ומבורכת

 

אבנר חן – טיול לאינדונזיה

הי גולן, היה טיול מעולה ומדהים, וחברי הקבוצה נהנו מאד מהטיול וציינו לשבח את התנאים, ההדרכה של פיקי דיין ורמת הביצוע בכל הפרטים.  תודה רבה

גרמניה

דפנה ויוסי ריינברג – טיול לגרמניה

מסלול הטיול היה מגוון וממצה, כפי שתוכנן מראש. מדריכת הטיול, דיצה, מצויינת! מהטובים ביותר שהיו לנו.

יאיר וישראלה אלוני – טיול לקובה וקוסטה ריקה

שלום רב, המסלול נבחר בצורה מעולה בהתחשב לזמן שהוקצב לטיול. תנאים מעולים, אוטובוסים נוחים, בתי מלון טובים. השימוש במערכות השמע – דבר טוב מאוד. מדריך הטיול שלט היטב בטיול ובמטיילים , גילה ידע רב בחי ובצומח.תודה מיוחדת לצוות המשרד. מסלול טוב מאוזן ומעניין. תנאי הטיול מצוינים. צוות מקומי טוב מאוד. אלוני ישראלה ויאיר

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?