טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לטורקמניסטן

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול מאורגן בטורקמניסטן, ארצם של הטורקמנים השוכנת לחופי הים הכספי.

בטיולינו לטורקמינסטן, נלון באשחבאד, “עיר האהבה”, עיר המשלבת ישן וגם חדש: גורדי שחקים מרשימים לצד מבנים ישנים שקיימים עוד מהעידן הסובייטי. 

ניסע לאורך מדבר קארקום אל מכתש הגז “דרוואזה”, הידוע בשמו “שער הגיהנום”. נבקר בכפרים הררים נוהור שבהרי קופט דאג ובאגם התת קרקעי “קו אטא”, שפירושו “אב המערות”. 

נראה גם את העיר מרב העתיקה והחשובה שהייתה בעבר עיר ונווה מדבר ששכנה על דרך המשי האגדית וכיום היא אתר מורשת עולמית.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לטורקמניסטן יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לטורקמניסטן

טיול לטורקמינסטן, אל אשחבאד, "עיר האהבה", עיר המשלבת ישן וגם חדש: גורדי שחקים מרשימים לצד מבנים ישנים שקיימים עוד מהעידן הסובייטי. ניסע לאורך מדבר קארקום אל מכתש הגז "דרוואזה", הידוע בשמו "שער הגיהנום". נבקר בכפרים הררים נוהור שבהרי קופט דאג ובאגם התת קרקעי "קו אטא", שפירושו "אב המערות". בהיפודרום "באדאב" נכיר את גאוות העם הטורקמני, הרי הם סוסי האחאל טקה. נראה גם את העיר מרב העתיקה והחשובה שהייתה בעבר עיר ונווה מדבר ששכנה על דרך המשי האגדית וכיום היא אתר מורשת עולמית.

יובל בן דרור – טיול לאוזבקיסטן וקירגיסטן

נדדה קבוצת ישראלים
במשך 15 ימים ארוכים,
מהאגם והמפלים בקירגיזסטן
ועד המדבר והפורטל באוזבקיסטן,
הו, אלון נישא כה גדול הינך
את קבוצתנו הובלת בדרך הברוכה,
בעל ידע רב ושפות שלוש
עם מכשירי שמע ויחסי אנוש,
אנו מסיימים בזאת מסע מוצלח מאד
עם הרבה, הרבה, הרבה, טעם של עוד!

איילה צדיק – טיול לאוזבקיסטאן וקירגיזסטאן

היי רותם , בהמשך לשיחתנו לגבי הטיול שלנו לאוזבקיסטן וקירגיסטן רציתי להודות לכם על ארגון מצוין של הטיול החל מבחירת המסלול שהתאים לנו , הפגישה עם אלון לפני צאתנו לטיול, מינון הפעילות היומיות, הנסיעות ברכבת באוזבקיסטן, המלונות.כול יום במהלך הטיול היו לנו חוויות נהדרות ובלתי נשכחות, המלצתי למשפחתי ולחבריי על טיול כזה !!!
מצאתי לי כתובת לחברה שאשמח לטייל אתכם שוב.

יהודית פלד – טיול לקירגיזסטן

תודה רבה ליהודית על הארגון שהביא אותנו לטיול מיוחד בנופים ומפגשים מיוחדים.
לחברים בקבוצה על החברות והשמחה שלא מובנים בטיול קבוצתי תודה לכם – היכרתי אנשים נפלאים. ולך אלון( ויינר) , השקט והביטחון שלך במקום.
באהבתך הגדולה למקום הזה ולאזור, בידע המעמיק שלך למקום ולאזור יכולת להכניס אותנו לתוך החיים בקירגיסטן להיות חלק מתוך החיים במדינה בימים ששהינו במדינה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

טורקמניסטן

מה תרצו לחפש?