טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לטאיוואן

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

ראשית המאה ה-16 ימאים פורטוגזים עגנו לראשונה בחופי טאיוואן. נשמתם נעתקה. אי ירוק, צמחיה עשירה, חופים חוליים בתוליים, פסגות מרשימות והרי געש פעילים נגלו לעיניהם.

טאיוואן מבטיחה לכם חוויה רב חושית, עם טעמים מופלאים, שווקים הומים, נופים עוצרי נשימה, תרבות עשירה ואנשים חמים ונעימים.

בטיול לטאיוואן המשלבת בין טכנולוגיה מתקדמת לבין שורשים מסורתיים נבקר בעיר הבירה טאיפיי, על שלל שווקיה הציוריים, פגודות וארכיטקטורה ייחודית והמוזיאונים המרשימים. נבקר בפארקים הלאומיים והמרשימים וכמובן בעיר טאינאן, העתיקה ביותר בטאיוואן והידועה בשמה “העיר בת 100 המקדשים”.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לטאיוואן יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לטאיוואן

טיוול לטאיוואן הוא מסע של טבע,אל תרבות נפלאה, טבע וטעימות טיוואן מבטיחה לכם חוויה רב חושית, עם טעמים מופלאים, שווקים הומים, נופים עוצרי נשימה, תרבות עשירה ואנשים חמים ונעימים.
טאיוואן

טיול לטאיוואן

חזרתי מטיול מרשים מאוד לטאיוואן. ליהי המדריכה הייתה שופעת ידע, סבלנות והציגה בקיאות מרשימה בנבכי ההיסטוריה של טאיוואן. ניהלה את הקבוצה ברוגע ובחיוך. אשמח לטייל איתה שוב. תודה.

טאיוואן

טיול לטאיוואן

לליהי המקסימה, בזכותך הצלחנו להתרשם מהקסם של טייוואן והיה מהנה מאוד. הפכת את הטיול לבלתי נשכח !  תודה רבה על ההדרכה! ︎ זה היה הטיול הראשון שלי לטייוואן, ואני חוזר עם זכרונות טובים מאוד.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

טאיוואן

מה תרצו לחפש?