טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

טיולים בהתאמה אישית לדרום אפריקה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

דרום אפריקה הינה מדינה המשתרעת על חלקה הדרומי של יבשת אפריקה, בין האוקיינוס האטלנטי במערב וההודי במזרח. לצד מורשתה האפריקאית זוהי כנראה המדינה המערבית ביותר ביבשת.

טיול בתנאים טובים של נסיעה ולינה ובתכנון קפדני של ד”ר אבי שפיר.

הטיול שלנו עובר בנופים מגוונים, הרים גבוהים, יערות עבותים, קניונים, מפלי מים ומדבריות למחצה. ניסע בדרך הפנורמה וקניון נהר בלייד וכמובן נבקר בשמורה פרטית עם בעלי חיים כאריות, נמרים, פילים, בופאלו וקרנפים.

בדרום אפריקה נמצאת אחת הערים היפות בעולם – קייפטאון, השוכנת באזור כף התקווה הטובה ודרך הגנים הנפלאה.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לדרום אפריקה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לדרום אפריקה

קייפטאון ודרך היין, דרך הגנים וכף התקווה הטובה, דרך הפנורמה, קניון נהר בלייד, דרום אפריקה היא אחת המדינות היפות והמפתיעות ביותר ביבשת. טיול בתנאים טובים ובתכנון קפדני - אנו ניקח אתכם אל מפלי ויקטוריה ואל השמורות בעונות הטובות של השנה.

רחל אביעד – טיול לדרום אפריקה

שלום רב,
הטיול היה מעולה מכל הבחינות!!
טיילתי הרבה בעולם והטיול הזה התעלה על כולם.
התנאים היו מצוינים: החל מאוטובוס מרווח עם שתי יציאות וכניסות, מים לכל זמן הטיול, איסוף ופיזור מזוודות נפלא, מלונות ברמה גבוהה.
המדריך – אבי שפיר – היה מעל ומעבר. מצוין! הסברים מדויקים בכל התחומים. דואג לכל מחסור, לכל גחמה. מתוכנן עד הפרט האחרון בטיול.
כל הכבוד לכל אלו שעשו להצלחתו!!
רחל אביעד

קרנף, שמורת קפנה, דרום אפריקה

עוזי שדה – טיול לדרום אפריקה

טיול מקיף ומעניין. חוויה אמיתית ושונה. השכלנו והתוודענו ליבשת אפריקה. בתי מלון טובים עד מעולים. אוטובוסים חדישים ומרווחים. מסעדות ברמה טובה מאוד. שירותי סבלות מעולים. ד”ר אבי שפיר מדריך מהטובים שיש. מנסיון של עשרות טיולים מאורגנים שהשתתפתי בהם. חוויה אמיתית ומושכלת. תנאים של בית הבראה מבלי צורך לדאוג למזוודות ולסידורים. אבי תקתק את הטיול בנועם הליכות ודאגה אישית ויחס אישי לכל משתתף.

היה כיף אמיתי.

מלכה וברוך דרין

חזרנו מטיול מדהים לדרום אפריקה, שעלה מעל לכל הציפיות שהיו לנו (והיו), טיול ארוך.החברה- “יעדים”, למיטב ידיעתי, הטובה בחברות הישראליות כיום! (חפשו את הטיולים שלהם וסעו איתם, לא תצטערו) המדריכה – נעמה מורג מטובי המדריכים שהכרתי.המסלול והתנאים – מעולים, לא דומים לאלה של חברות אחרות.

טיול לדרום אפריקה

טיול לדרום אפריקה – לכל החוויה הזאת זכינו בזכות מורה ומלמד יוצא דופן, מלא כרימון – דר’ אבי שפיר. בקי בכל פרט ופרט, בעל יכולת אדירה של הסברת תהליכים ומגמות. בעל כישורים מיוחדים של חיבור אירועים ועובדות למסכת אחת מלאה, מענינת, מרתקת ומעשירה. לאבי יכולת מעוררת קנאה של התמדה ודבקות במטרה. אני לא יודע מה היה לנו יותר ? שעות מנוע של אוטובוסים או שעות הסבר של אבי , המעביר ללא לאות ובבהירות רבה המוני נתונים, סיפורים, עובדות והערכות. מי שלא שמע וראה את אבי מתלהב ויוצא ממש מגדרו במשך כ- 20 דקות ממראה זאבי הערבות – הכלבים המטולאים.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

דרום אפריקה

מה תרצו לחפש?