יעדים לטיולים מאורגנים לפי אזורים

מזרח תיכון

לא נמצא מידע

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

תמר שמואל – סיור בירושלים – בעקבות העדות הנוצריות בארץ הקודש

הטיול לירושלים היה מענין ומאלף. פגשנו את עופר ונזכרנו בחווית הדרכה מקצועית ואנושית. בעל ידע רב, יכולת ביטוי גבוהה ויכולת אמפטיה וקריאה נכונה של הסיטואציה. כששמעתי שנבחר היום הראשון של חול המועד סוכות כתאריך לטיול חששתי מצפיפות יתר אך בחירת המסלול המסוים אפשרה לנו כמטיילים לחוות הכרות עם עולם מענין וקסום. תודה לכם. מקווה לימים בריאים ולטיולים נוספים

 

מיכאל ורות שרון – טיול ליפן

לזיוה החביבה! זכינו שאת היא זו שהדרכת אותנו ותיווכת את יפן המרתקת לנו. בדקויות שרק מקומיים מכירים, ברזי התרבות שלנו היו זרים: קידות, מילים כתב וסיומות מכבדות, מקדשים, שווקים, טעמים ועוד – שחפת אותנו בהתרגשות שלך. את דוגמא ומופת ומושב ה אומוטנאצ’י. ועל כל אלה ועל כל מה שהניך – תודה מכל הלב!

ציפי סודרי – טיול לפרו

לחברת “יעדים”, גולן, רותם ודליה ,לסוכן/סוכנים המקומיים בפרו שהשתדלו כל הזמן דאגו ופינקו….לד”ר דיצה קמפלר שהדריכה בצורה מושלמת והשאירה את קבוצת המטיילים מוקסמת.
בשם כל חברי הקבוצה אני מברכת ומודה, שלכם ציפי

פרומית ושלמה ארגוב – טיול לסרי לנקה

חזרנו לפני יום מטיול מופלא לסרי לנקה היפה. לא פשוט לטייל בזמנים אלו ברחבי העולם, ההכנות והטופסולוגיה שלפני מכבידים לא מעט, אך בזכות עזרתה האדיבה של דליה המקסימה התגברנו בקלות יחסית על כל הקשיים.
הטיול לכשעצמו התנהל מכל הבחינות בצורה המושלמת והמוצלחת ביותר, הכל ביד רחבה כיד המסורת של גולן. עופר המדריך שעם הזמן הפך למדריכנו האהוב והמעורך, ואתו אנו חוזרים ומטיילים שוב ושוב בחו”ל ובארץ.מקווים שעוד נכונו לנו טיולים רבים עמכם וכמובן עם עופר שהפך ברבות הימים לידידנו. אמצנו את חברת יעדים כבית של הטיולים שלנו גם בעתיד. ושוב תודה לכולם על החוויה שעברנו בזכותכם.

עדנה ומנחם רונן – טיול פרטי לסנט פטרבורג

לרותם קלמר, האופריטור ביעדים טיולי תרבות וטבע, לדליה, ולגולן לובנוב, שלום רב, רצינו שתדע… ארגון לוח הזמנים האינטנסיבי בפרק הזמן הקצר, התאים לנו…ונהנינו מכל מה שראינו וחוינו… מראות העיר הנפלאה הזו, על בניניה המפוארים, רחובותיה הנקיים, המוזיאונים רבי העוצמה, הכנסיות המרשימות והנהר על ספינותיו, וכן אנשיה ותייריה, נחרטו בזכרוננו וילוו אותנו לאורך זמן….
אנו מודים לך בפרט ולחברת ‘יעדים’ בכלל על הארגון, ההקפדה על הפרטים, והביצוע של טיול נפלא בעיר נפלאה בחברה טובה !
מקוים להמשיך ולטייל אתכם עוד שנים רבות וטובות

מונגוליה

ניר וניצה ברנע – טיול למונגוליה

רותם שלום, בלהט התארגנות של אחרי רצינו להגיד תודה על טיול מדהים. המרחבים המדהימים האלה והחום האנושי ממש עושים את הטיול למשהו אחר. נדבר ובטח נשתף בחויות בתמונות ובכלל. תודה מכל הלב.

 

למור שחור, מדגסקר

יהודית רואי – טיול למדגסקר

המסלול תוכנן במדגסקר באופן שראינו, חווינו והרגשנו את המקסימום האפשרי בזמן שהייתנו. הכל היה “מתוקתק” באופן מעולה. תנאי הטיול היו בהחלט מעולים, בהתחשב בארץ מוכת העוני הקיצוני. הלודג’ים, בתי המלון, הטיסות וכל התנאים, כולל אוכל, קביעת הלו”ז, השכמות – הכל היה לטובת המטיילים. כל מה שבקשנו קיבלנו בתיווכו של אבי שפיר. אבי המדריך אדם נדיר, טוב לב, רגיש וחכם, אוהב אנשים וילדים. בעל כרימה ויוכלת בלתי הגיונית ממש להסביר ולהביא להבנת הכרותינו עם המקום באופן כללי ונקודתי. המדריך הכי טוב בעולם שהיה לי בכל נסיעותי הרבות. אין כמו אבי שפיר. האוירה לכל אורך הטיול היתה מפרגנת, נעימה, מתייחסת ומסייעת. חילוקי דיעות נפתרו בסיוע המשתתפים ובהדדיות חיובית.

אלה גוטמן – טיול ליפן

שלום לצוות יעדים, שוב תודה על טיול מאורגן, מוקפד, מעניין ומרתק. תודה גדולה לצוות שירותי הקרקע ותודה מיוחדת למדריכה המעולה דר’ דלית בלוך. טיול ליפן בתקופת פריחת הדובדבן

טיול לפיליפינים

אגם טל יום שימשי פיליפיניות חמודות
נפרדים מדיצה מדריכה מהאגדות
חוזרים עם מטען ידיעות מאליפות
שעל כל האחרות מאפילות
מה נאמר ומה נדבר
לא יכולנו לבקש לנו יותר
מין הסתם עוד נפגוש בדיצה בדרכים
או סתם בכל מיני שווקים
ולסיום היה טיול מכייף
ולעיתים אפילו מעייף
אך ברור שאם נצטרך להתחלף
לא נוותר על אף שלב בטיול המאלף

ד”ר יצחק נקים – טיול לאלבניה ומקדוניה

מסלול הטיול – מעולה. תנאי הטיול – מעולים מדריכת הטיול – דיצה – אין מספיק מילים לשבח
צוות המשרד- כנ”ל

דרום הודו

מירי ששון – טיול לדרום הודו

לפיקי מדריכנו, הנחית אותנו בשבילי האגדה והפילוסופיה ההודית, הצגת בפנינו את הודו רבת הפנים ומאירת העיניים. התוודענו לאוכלסייה החיה בצנעה, מסתפקת במועט ושמחה בחלקה. פותחת דלתות גם לשירותים, שלא לדבר על זרי הפרחים הריחניים שהונחו על הצוואר בקבלת הפנים, בשווקים המרובים שמה חיים תוססים מוכרים קונים ירקות פירות פרחים ובעלי חיים. ניסינו להתחבר למאכלים המתובלים ולטאלי במגוון נוסחים. אלים אלים ועוד אלים, למי שמתפללים?! . פיקי השקעת את מרצך והידע שבך העשרת אותנו. בטננו מלאה טעמים, פינו מלא שירה והמזוודה בחוויות ומזכרות מלאה. אז מכולנו תודה ענקית על הדרכה מעניינת יחס חברי ונעים

נשים בשוק מקומי, רואנדה, צילום: משה שי

יהודית פפר – טיול לאוגנדה ורואנדה

הטיול ענה על כל המשאלות שלנו, נהננו הן מהקבוצה והן מהמסלול, ציון מיוחד ואישי מאיתנו לאבי שפיר שהיה מעולה שבמעולים

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?