יעדים לטיולים מאורגנים לפי אזורים

אמריקה הלטינית

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

אראלה שטיינורץ – טיול לפרו

לגולן וכל צוות יעדים, חזרנו לפנות בוקר מטיול בפרו.טיול מהחלומות.אי אפשר לבקש יותר. רציתי להודות לך אופן אישי על כל הטוב והפינוק שקיבלנו ממך ומהצוות שלך.החל באיכפתיות והדאגה שלכם במשדר בארץ ובהמשך הטיפול המפנק שקיבלנו בפרו.המדריכים המקומיים צוות המלווים כולל טבח ואנשי המטבח שליוו אותנו במחנה האוהלים. הרגשנו כל דקה את המסירות והרצינות שלכם בטיפול בנו. תודה מיוחדת לדיצה המדריכה שהכינה לנו טיול מדהים והדרכה מעניינת ומעמיקה .וכמובן תודה לציפי שטרחה ואספה את כל החברים והביאה אותם לפרו. בעזרתכם חלומות התגשמו!!!

ציפי סודרי – טיול לפרו

לחברת “יעדים”, גולן, רותם ודליה ,לסוכן/סוכנים המקומיים בפרו שהשתדלו כל הזמן דאגו ופינקו….לד”ר דיצה קמפלר שהדריכה בצורה מושלמת והשאירה את קבוצת המטיילים מוקסמת.
בשם כל חברי הקבוצה אני מברכת ומודה, שלכם ציפי

מירי ששון – טיול לקובה וקולומביה

תרבות מרתקת וקסומה, סלסה וקומביה בערבוביה, צבעים שובי עין, קפה, טבק ורום לחיים! ובסך כך צועדים מטיילי יעדים. ובראש המנווט משה מנע במסע מרתק.
תקצר היריעה מלהכיל את כל הנפלא. אי אפשר לפסוח על קרנבל “מלחמת הפרחים” בברנקייה. נשאר לומר תודה ענקית לך משה על כל מה שלנו נתת. על המר והמתוק על הכיף ורוב הטוב.
תודה ענקית בחום ואהבה לציפי שלנו. תמשיכי לארגן לנו חוויות בעוד מסעות. ואחרון אחרון חביב לצוות יעדים, גולן, דליה לילי על המסלול הנפלא והארגון המוצלח. יישר כוח!!!!!

ענת סקילי – טיול לארגנטינה, צ’ילה וברזיל

המסלול מתוכנן מעולה, שילוב של ימים עירוניים וטבע עוצמתי. משה המדריך – בעל ידע רב, מאוד אנושי וחם. אחד המדריכים הטובים שאני מכירה. תודה על השירות המסור והקשוב. אתם מעולים. נהנתי לנסוע דרככם, יודעת שיש על מי לסמוך ואתם קשובים ומכונים לעזור. בתקווה לימים טובים ולעוד הרבה טיולים.

דפנה פייר – טיול לצ’ילה, ארגנטינה וברזיל

הטיול היה מדהים. המדריך, משה מנע, אין כמוהו. איש אשכולות, נעים הליכות, נהנה לגרום לנו להנות ולחוות את הטוב ביותר. נקווה לימים טובים יותר שנוכל להמשיך ולטייל בעולם. המשיכו לתכנן לנו טיולים לידעים מעניינים.

טיול לפרו

לגולן וכל צוות יעדים.
חזרנו לפנות בוקר מטיול בפרו. טיול מהחלומות. רצינו להודות לך אופן אישי על כל הטוב והפינוק שקיבלנו ממך ומהצוות שלך. החל באיכפתיות והדאגה שלכם במשרד בארץ ובהמשך הטיפול המפנק שקיבלנו בפרו. המדריכים המקומיים צוות המלווים כולל טבח ואנשי המטבח שליוו אותנו במחנה האוהלים. הרגשנו כל דקה את המסירות והרצינות שלכם בטיפול בנו.
תודה מיוחדת לדיצה המדריכה שהכינה לנו טיול מדהים והדרכה מעניינת ומעמיקה .

אורית ימיני – טיול לארגנטינה, צ’ילה וברזיל

משה חביבנו ויקירנו, סיימנו זה עתה, טיול נפלא בהדרכתך.
בכל הזדמנות שנקרתה “הרבצת” בנו תורה. עולמנו הועשר בתחומים רבים: גאולוגיה, גאוגרפיה, היסטוריה, קולינריה, אבולוציה ואף שירים (סוגים וסיפורים שמאחורי השירים). גם סיפרות , זואולוגיה ובוטניקה.
בחרת לנו מסלולים יפים – שעברו בנהרות ואגמים, במישורים, במגוון סלעים וכמובן – מפלים והרים מושלגים. אז בואו ונרים כוסית על שזכינו בך כמדריך ולחיי כל המדריכים המקומיים – שהיו מצוינים. למיכל וגולן – חב’ יעדים ולכל הצוות המקצועי האדיב.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?