טיולים מאורגנים לבחריין

טיולים קרובים לבחריין

הטיולים יעודכנו בהקדם‎

הטיולים שהיו

ללא תאריך יציאה
ללא תאריך יציאה

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

בחריין, אל המפרץ הפרסי

בחריין היא מדינה ריבונית במפרץ הפרסי. מדינה הכוללת ארכיפלג המורכב מ -40 איים טבעיים ו -51 איים מלאכותיים. היא מחוברת אל ערב הסעודית באמצעות גשר באורך 40 ק”מ. מנאמה היא העיר, הנמל והבירה הראשית של המדינה. מנאמה מודרנית להפליא, רגועה וקוסמופוליטית והיא יעד מועדף על מבקרים מסעודיה השכנה. תושבי בחריין נותרים שמרניים בדרכי חייהם. סנטימנט זה מעוגן בחוקת המדינה, המאשרת כי “המשפחה היא אבן הפינה של החברה.

 

בטיול לבחריין נבקר במוזיאון הלאומי שייקח אותנו למסע אל העבר, אל המורשת התרבותית וההיסטורית העשירה, דרך מלאכת היד המסורתית וכלה במנהגים והמסורות המקומיות. נמשיך למצודה של בחריין,  האתר הארכיאולוגי החשוב ביותר של בחריין – אתר מורשת עולמי על ידי אונסקו, ואל המסגד הגדול, אחד מהמסגדים הגדולים בעולם הכולל ארכיטקטורה מוסלמית עם נגיעות קוסמופוליטיות.

 

טיול מאורגן אל המפרץ הפרסי, אל איחוד האמירויות ובחריין, נכנס לחיינו לפני כמה שנים עם ההכרזה על הסכמי אברהם. בטיול לאיחוד האמירויות ובחריין נלך אל מעבר לתמונות, לפגוש את המפרץ, את אנשיו ואת המסורות שהם הביאו איתם. הטיול לבחריין מתוכנן כשילוב בין  המקומות בהם חייבים להיות לבין  מסלולים מוכרים פחות  – וביחד איתם, שילוב של חוויות מפגש מקומית באיחוד האמירויות ובבחריין עם אנשי המקום ועם כמה שותפים שהיו חלק מבניית מערכות היחסים שקדמו להסכמים.

 

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע מתמחה בטיול עומק איכותיים למדינות המפרץ עם מדריכים המתמחים באסלאם ובמפרץ הפרסי – צרו קשר.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?