טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

קמבודיה

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

למה לטייל איתנו לקמבודיה ?

טיול לקמבודיה, אל המדינה שירשה את אימפריית חמר האדירה ששלטה ברוב השטח שבו שוכנות כיום וייטנאם, לאוס ותאילנד.

מפגש עם המקדשים המפורסמים של אנגקור – מוקדי המשיכה התיירותיים העיקריים בקמבודיה. המקדשים נבנו במאות ה-9-13 כדי לפאר את שמותיהם של המלכים לשושלת חמר. לצד המקדשים הללו המציגים עבר מפואר, פנום פן, עיר הבירה המתפתחת מציגה את ההווה ואת העתיד.

טיול בתנאי לינה ונסיעה טובים, ניתן לשלב את חופי סיהנוקוויל , לערוך סיור פילים במזרח הפרוע של קמבודיה או להיכנס לבוקור, הפארק הלאומי היפה.

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

טיול לנוסע העצמאי

מטיילים עם המשפחה או עם קבוצת חברים? אנו נתכנן עבורכם במקצועיות ובקפדנות טיול בהתאם לבקשתכם. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חלום מיוחד.

צרו קשר והמומחים שלנו לקמבודיה יחזרו אליכם

חברת יעדים טיולי תרבות וטבע

המסלולים שלנו

טיול לקמבודיה

הגעה אל סיאם ריפ, בירתה העתיקה של ממלכת הח’מר, טיול במקדשי אנגקור וואט - קומפלקס המקדשים המופלאים של אנגקור, העיר האגדתית. לצד המקדשים ניפגש עם התושבים המקומיים, נבקר בכפרים ובבתי ספר, נכיר את האומנים המקומיים ואת הופלקלור המיוחד.

טיול לוייטנאם וקמבודיה

טיול מקיף לוויאטנם בתנאים טובים. הטיול כולל את שבטי ההרים – סאפה ושוק המיעטוים הססגוני, האנוי ומפרץ האלונג, הואה – דאנאנג – הוי אן והמשך אל הו צ’י מין סיטי (סייגון) ודלתת נהר המקונג. המשך בטיסה אל מקדשי אנגקור וואט המופלאים שבקמבודיה
סרי לנקה

פרופ’ חיים שלזינגר – טיול לסרי לנקה

המסלול היה מגוון ומעניין ותנאי הטיול היו טובים. עופר הוא מדריך ברמה גבוהה. בעל ידע רב בכל נושאי הטיול. איש מקסים, רגוע ואכפתי. אמליץ בפני כול חברי.

גרמניה

דפנה ויוסי ריינברג – טיול לגרמניה

מסלול הטיול היה מגוון וממצה, כפי שתוכנן מראש. מדריכת הטיול, דיצה, מצויינת! מהטובים ביותר שהיו לנו.

קבוצת גדעון שירן – טיול לרומניה

ולאכיה, מולדובה וגם טרנסילבניה התחברו לאחת והיו לרומניה שבע ערים בעלות ביצורים, ובראש הכנסייה 4 מגדלים, חולצות רקומות ומפות נפלאות, רגע- תנו לעשות קניות. ארוחת מלכים בכפר סיביאל
קוצרט מרגש בבית הכנסת, מי פילל. וישניאק, צויקה וגם ממליגה,כך לטיול ספינתינו הפליגה ועל כל אלה גולן מנצח, לקיים שום הבטחה לא שוכח עם כל גחמה מנסה להתבדח וכך את תכנית הטיול הוא צולח
בין כך ובין כך הוא גמור ונחוש להרביץ בנו יהדות כתרבות ובשיטוט בין רחובות וכיכרותדואג שנכיר את גילגולי הדורות. אוהבים אותך

גליה דורון – טיול להודו

הייתה לי הזכות להשתתף בטיול להודו בהדרכת עפר צבי,
אין לי מילים לתאר את התפעלותי מן הידע המעמיק שלו בתולדות הודו, הפילוסופיות ההודיות השונות והתובנות לגבי אורח החיים, ממעבר לידע וליכולת העברת ידע זה, עפר מצטיין ביחסי אנוש מופלאים – סבלנות אין קץ, חיוך שאינו סר מפניו, תשומת לב לכל אחד מן המטיילים וצרכיהם, נעם הליכות ורוגע מדבק. נראה לי שכל מי שיטייל עם עפר בעתיד יזכה הן בחוויה אינטלקטואלית והן בחוויה אישית מרגשת.

גרמניה

שרה ומנחם רובינשטיין – טיול לגרמניה

מסלול הטיול תואם מראש עם חברי הקבוצה והיה מוצלח מאוד. דיצה מדריכה פנומנלית.

אינדונזיה

צביה פרנס – טיול לאינדונזיה

רותם  שלום, תודה על הטיול הנפלא שהיה לנו עם פיקי דיין . תודה גדולה לך ולצוות על ארגון טיול מושקע ומוצלח ; הטיסות , המלונות המדריך והמדריכים המקומיים היו נפלאים ובהחלט עמדו בכל הציפיות האפשריות, תודה רבה !!!

אראלה שטיינורץ – טיול לפרו

לגולן וכל צוות יעדים, חזרנו לפנות בוקר מטיול בפרו.טיול מהחלומות.אי אפשר לבקש יותר. רציתי להודות לך אופן אישי על כל הטוב והפינוק שקיבלנו ממך ומהצוות שלך.החל באיכפתיות והדאגה שלכם במשדר בארץ ובהמשך הטיפול המפנק שקיבלנו בפרו.המדריכים המקומיים צוות המלווים כולל טבח ואנשי המטבח שליוו אותנו במחנה האוהלים. הרגשנו כל דקה את המסירות והרצינות שלכם בטיפול בנו. תודה מיוחדת לדיצה המדריכה שהכינה לנו טיול מדהים והדרכה מעניינת ומעמיקה .וכמובן תודה לציפי שטרחה ואספה את כל החברים והביאה אותם לפרו. בעזרתכם חלומות התגשמו!!!

פרופ’ יצחק פולצ’ק – טיול לנמיביה

לאבי היקר שלום, אני מודה לך בשם הקבוצה על טיול מהנה, מעניין ומקסים מכל הבחינות האפשריות. מומחיותך על יבשת אפריקה עוררה בנו השתאות.
הכל היה בצורה עניינית, מקצועית ומלווה בהומור.כושר הארגון שלך ראוי לציון בפני עצמו.בזכותך המסע בנמיביה היווה עבורנו הנאה צרופה ומהנה ועל כך נאמר בפה מלא , תודה.
אני רוצה להוסיף גם ברכת תודה מיוחדת לחברת יעדים ולאיריס – האחראית על הטיסות

אסתר ספקטור ואברהם בוים – טיול לאוזבקיסטן

ליעדים שלום, חזרנו מטיול באוזבקיסטן בהדרכת אלון ויינר – הציפייה לטיול מוצלח התעוררה אצלי בזכות טיפולו המסודר של רותם.אכן, נהננו מעל ומעבר למצופה, לטובה! אלון הוא אוצר בלום של ידע בלתי נדלה. הוא אדם שליו במיוחד ומעניק מכול הלב. שמחתי להכיר את חברת יעדים שהתגלתה כחברה אמינה ויותר מזה.

לאה סאני – טיול לדרום קוריאה

לעונג לי לרשום את רשמי לאחרי הטיול לדרום קוריאה. כמטיילת ותיקה מזה שנים בחברות שונות, עלי לשבח את רמת הארגון של חברת “יעדים”. הטיול היה מלא תוכן וגדוש בפינוקים, פעילויות ומופעים.
הטיול הודרך על ידי ליהי קימורה – מדריכה משכמה ומעלה, מלאת רוך ועדינות אך אסרטיבית ורגישה.. אין ספק שאמליץ על טיול זה ואתם כחברת נסיעות הוכחתם את עצמכם.

יהודית פפר – טיול לאוגנדה ורואנדה

הטיול ענה על כל המשאלות שלנו, נהננו הן מהקבוצה והן מהמסלול, ציון מיוחד ואישי מאיתנו לאבי שפיר שהיה מעולה שבמעולים

בורמה

ד”ר דורון אבניאלי – טיול לבורמה

חזרנו לפני כמה ימים, אשתי ואני מהטיול שארגנת לנו בבורמה, ורציתי להביע את תודתי. הטיול היה מעולה….
הכל דפק כמו שעון שויצרי, הדרכה מצויינת, מלונות מעולים, פרק הזמן שהוקצה לכל מקום היה בדיוק כנדרש. שילוב של עניין והנאה.
בשמי ובשם אשתי אני מודה לך על חוויה נהדרת שהיתה לנו.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?