טיול מאורגן ליפן


חברת יעדים מזמינה אתכם בשנת 2018 למגוון טיולים מאורגנים ליפן. ארץ השמש העולה, הוא מסע מרתק אל עם, הנשען על היסטוריה עתיקת יומין, עם שיאים של טכנולוגיה מתקדמת. לרבים יפן עדיין מהווה חידה לא פתורה, מקום בו המסורת והמודרניזציה נכרכו זו בזו לאורך השנים. טיולינו מתקיים בתנאים טובים, עובר בין נפלאות יפן: גנים יפנים מסורתיים, טירות סמוראים, מרכזי עסקים שוקקים ורכבות מהירות. נכיר את יפן ואנשיה דרך המקדשים הנפלאים, הנופים הגעשיים ושווקיה המרהיבים. נצא לטיול מאורגן ליפן בזמן פריחת הדובדבן הנפלא, נבקר בהר קויה, הירושימה, קיוטו, האלפים היפנים וטוקיו- אחת הערים המודרניות בעולם. כל אלה חוברים יחד לטיול שרשמיו יישארו חקוקים אצלכם תקופה ארוכה.


שנת 2017 הולכת להיות שנה נהדרת לטיולים מאורגנים ליפן במיוחד עם חברת יעדים! "ארץ השמש העולה", הלא היא יפן, מציתה את הדמיון של מיליוני תיירים ברחבי העולם כולו ובצדק. מדובר בארץ מרתקת, בעלת היסטוריה מפוארת ותרבות שכל-כך רחוקה מאיתנו ולכן כל-כך מושכת המוני תיירים וטיולים מאורגנים במיוחד בתקופה של פריחת הדובדבן. למזלכם, יעדים מציעה מגוון טיולים מאורגנים ליפן הקסומה, במהלך הטיול ביפן נגלה שילוב מסעיר ומעניין בין תרבות ומנהגים קדומים לטכנולוגיה מתקדמת ביותר, כשאת כל אלה מלווים נופים הלקוחים כאילו מעולם האגדות: הגנים היפנים המפורסמים שמעבירים בצורה מדויקת את המסורת היפנית העתיקה, טירות הסמוראים, השווקים הצבעוניים ועוד.

טיול מאורגן ליפן - חוויה מסעירה לכל החושים

את יפן אפשר להכיר כמובן גם דרך מקדשיה הנפלאים הפזורים בכל הארץ, הנוף הציורי במסלול הריי הגעש המפורסמים שלה ועוד.

כמובן איך אפשר בלי לבקר בכמה הרים ידועים ביפן כמו הר ה-'קויה', שרשרת הרי האלפים בצד היפני ועוד רכסים מרהיבים אשר מעוררים השראה במהלך הטיול.

החג הלאומי היפני שאסור לכם לפספס - טיול מאורגן ליפן פריחת הדובדבן

כל שנה חוגגים מיליוני היפנים את חגם הלאומי הידוע: ה-'סאקורה' - פריחת הדובדבן - עת בוא האביב יוצאים היפנים (ומיליוני התיירים הפוקדים את הארץ בתקופה זו) אל הגנים, אל שמורות הטבע, הפרקים העירוניים והנחלים הציוריים, כדי לחזות בפריחת עץ הדובדבן המלבבת.

להתבונן בפרחים בפסטיבל האנאמי (Hanami) - טיולים מאורגנים ליפן 2017

תקופת האביב ופריחת הדובדבן הם תקופה נפלאה לבקר ביפן וניתן ליהנות ממנה באחד ממסלולי הטיול הרבים שחובה על כל תייר לטייל בהם. את החג הלאומי המיוחד הזה ניתן לראות בכל מקום בערים ובכפרים, כאשר היפנים יוצאים החוצה לעשות מנגל יפני על גביי מחצלות פלסטיק גדולות, עם הבשר הטרי והאיכותי ביותר שניתן להשיג היישר מהשוק, ובשילוב שירים וריקודים, יחד עם שתיית משקה ה-'סאקי' משקה האורז האלכוהולי והמיוחד אותו נהוג לשתות ביפן כמעט בכל ארוחה.

טיול מאורגן ליפן מחיר - חוויה החד פעמית במחיר שווה לכל נפש

בניגוד לעבר, כאשר טיולים מאורגנים ליפן נחשבו לוקסוס לעשירים בלבד, כיום בשנת 2017 ניתן להשיג מחירים מצוינים לטיול מאורגן ליפן אך בשל הפער התרבותי הגדול, כדאי לכל אחד לחשוב על הזמנה של טיול כזה דווקא בקבוצה וכך וליהנות ממדריכים מקצועיים שיפיקו עבורכם את המיטב מהטיול בארץ הנפלאה הזו.