טיול מאורגן למדגסקר


חברת יעדים למטייל מציעה לכם טיולים למדגסקר המדהימה. מדגסקר, האי השוכן בסמיכות ליבשת אפריקה ומהגדולים בעולם. בהיות האי מנותק מהיבשות הגדולות, התפתחו בו באופן בלתי תלוי ביבשות חיי טבע עשירים ואנדמיים. 90% מהצמחיה ובעלי החיים כאן נמצאים רק במדגסקר. הדוגמה המפורסמת והבולטת ביותר במדגסקר הם משפחת הלמורים, מיני פרימאטים שניתן למצוא בטבע במדגסקר בלבד, ובמגוון מינים. במהלך טיול למדגסקר תוכלו להתרשם מגיאולוגיה מרתקת בדמות ההרים המשוננים וכמובן ההיבט האנושי – התמהיל האפריקאי - הודי המרתק ילוו אותנו לאורך הטיול במדגסקר.


לא סתם עשו בהוליווד סרטים על מדגסקר - העושר הבלתי יאומן של בעלי חיים, צבעים וחמדות טבע, הוא אטרקציה שקשה לעמוד בפניה, מגנט תיירותי עבור כל מי שאוהב לטייל ורוצה להגיע לאחד המקומות המיוחדים, היפים והמעניינים ביותר על פני הגלובוס, אך כזה שעדיין לא נחשף ונותר בתולי ומזמין לתיירים מרחבי העולם המחפשים מקומות אקזוטיים לטיול הבא שלהם.

טיול למדגסקר - חוויה מעולם אחר

מדגסקר היא אי הנמצא בסמוך ליבשת אפריקה, ואחד האיים הידועים הגדולים בעולם. בשל העובדה שהוא היה מנותק כל השנים מהיבשות הגדולות, בשל כך הטיולים למדגסקר מאופיינים באי עם חיי טבע עשירים במיוחד, ומגוון זניי חיים הבלעדיים רק לו. למעשה 90% מסוגי הצמחייה ובעלי החיים הנמצאים באי, קיימים רק במדגסקר!

אחת הדוגמאות המפורסמות של בעלי חיים ייחודיים לאי, היא משפחת הלמורים אותה אפשר למצוא בשמורת הטבע של מדגסקר בלבד. בנוסף מתקיימים באי תנאים גאולוגיים ייחודיים שהובילו את תוואי השטח של מדגסקר להוליד את ההרים המשוננים המפורסמים של האי.

הייחודיות של סוגי הטבע השונים והמינים של בעלי החיים והצמחים באי, לא פוסחת גם על בני האדם החיים באי המיוחד הזה, שילוב יפיפה בין התרבות האפריקאית והתרבות ההודית.

טיולים למדגסקר

את מרבית הטיולים למדגסקר מתחילים ביוהנסבורג השכנה, ואל האי מגיעים בטיסה או הפלגה אך ברגע שמגיעים אל האי, צוללים לעולם אחר שכולו שמורת טבע אחת גדולה.

שמורת אנדסיבה (Andasibe) ושמורת מנטאדיה (Mantadia) הן בין השמורות היפות ביותר באי, שם נטייל ביער גשם אשר חיים בו מינים אנדמיים רבים: זוחלים, יונקים וציפורים.

אחד המינים הייחודיים בשמורה זו הוא הזיקית הגדולה ביותר בעולם, וכן חי באי הזן הגדול ביותר בין מיני הלמורים - האינדירי.

בין שלל הצמחים העצום באי אפשר להתרשם מיופים וגודלם של הסחלבים המצויים באי ואת כל אלה אפשר לראות גם בלילה בתצפיות מרהיבות.

טיול מאורגן למדגסקר

אם אתם רוצים ליהנות מאחד הטיולים האקזוטיים והמיוחדים ביותר הקיימים, אין ספק שטיול לאי של מדגסקר הוא יעד שאתם חייבים לבדוק השנה, טיול שיספק לכם הנאה בטוחה!