טיולים פרטיים בהתאמה אישית

הנוסע העצמאי

מהו טיול החלומות שלכם? המומחים שלנו ישמחו לפגוש אתכם ולתכנן עבורכם טיול מאורגן אישי ומיוחד. אנו נלווה אתכם לפני הטיול ובמהלכו. אנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים ברמה הגבוהה ביותר על מנת לוודא כי טיולכם יהיה חוויה בלתי מתפשרת, מיוחדת ומרתקת

אפריקה

אירופה

אמריקה הלטינית

המזרח הרחוק והפסיפיק

איחוד האמירויות

מרכז אסיה והאמירויות

מזרח תיכון

צוות המומחים שלנו כאן לסייע לכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה מטיילים ממליצים על ״יעדים״?

ההימאליה ההודית

ארנה ויורם קרין – טיול עצמאי לצפון הודו

גולן שלום, היה לנו טיול נהדר, מאוד נהנינו מהמסלולים, מהמדריך והנהג בהרים, מהאווירה, מהתוכן, מהמלונות ומהארגון הכללי שהיה מתוקתק. מסלולים נהדרים בשילוב של נופים וכפרים כמו שאנחנו אוהבים, בעיקר הרשימה אותנו הרגישות לטעם שלנו. סיכום כללי – המסלול, התוכן, המלונות, המדריך קובי והאווירה היו מצוינים, נשמח להמליץ לחברים!

אסתי מריאן – טיול עצמאי ליוון

הלילה אנחנו חוזרים (3 זוגות חברים) מטיול בצפון יוון שתוכנן ואורגן על ידי חברת “יעדים” על ידי רותם.

מולם לא נתקלנו ברמת שירות שכזו, רמת אכפתיות וודאגה לכל פרט ופרט, תקשורת בכל שעה משעות היממה ובנוסף לכל נחמדות ואדיבות שאין שניים להם.

החלטנו לאמץ אותם כחברת הבית שלנו, הם מעל ומעבר לכל מה שהכרנו קודם.

רות שרר – טיול עצמאי לגיאורגיה

גולן שלום,  ברצוני להודות לך על “תפירת” הטיול שלנו לגאורגיה, אין ספק שזאת הייתה תפירה עילית! הקפדה על כול פרט ופרט, לוח זמנים מתוכנן לעילא , אתרים ומקומות מרהיבים ומעניינים, בתי מלון מצוינים, שלא לדבר על גולת הכותרת – מרים המדריכה וגיאה הנהג, צוות לעניין, אנשים שנהנינו במחיצתם לאורך כול הטיול.

אשר קולה – טרק לאנאפורנה, נפאל

רותם וגולן יקרים מאוד, בזכות המקצועיות שלכם ,הסבלנות שלכם והרצון הטוב שלכם , עמדנו ביעדים אשר הצבנו לעצמינו.
אין מילים בפינו כדי להודות לכם.המלונות והגסטהאוסים במרבית המקומות היו מעל ומעבר לציפיות שלנו…סיכומם של דברים שבזכותכם ,אנחנו אנשים מבוגרים ….יחסית…הגשמנו חלום.
הרגשנו שבאמת איכפת לכם מהלקוח, ושאתם רוצים כמונו בהצלחה מלאה של המסע…ישר כוחכם, עלו והצליחו

ד”ר מירון לשם – טיול לקוסטה ריקה

חזרנו מטיול בן 12 יום בקוסטה ריקה. הטיול תוכנן ואורגן על ידי גולן מחברת יעדים. הטיול היה מדהים.כלל ביקור בשמורות העיקריות. הטיול דפק כמו שעון שוייצרי ללא תקלות. כל האטרקציות הוזמנו ותואמו מראש. התוכנית מולאה באופן מדויק כמתוכנן. הטיול היה שילוב של טיול עצמאי בנהיגה עצמית עם הדרכה בחלק מהמקומות.הטיול נערך בחודש אוגוסט ( בתקופה הגשומה ), ולמרות הגשם שירד מדי פעם,לא נפגעה הנאתנו.ממליץ על גולן מחברת יעדים בתכנון טיול משפחתי בקוסטה ריקה

 

נפאל

תמי ברוש – טיול עצמאי לנפאל ורג’סטאן

גולן שלום, ברצוננו להודות על הטיול המוצלח. הגענו עלייך בפעם השנייה לאחר ארגון קודם של נסיעה לדרום הודו לפני מספר שנים שהיה מוצלח ביותר. הפעם ביקשנו לטייל באזור רג’אסטן בהודו ונפאל-סה”כ שבועיים. ארגון הטיול והמקומות שהצעת לטייל בהם, בהתחשב בזה שחלק מהקבוצה היה כבר בחבל ארץ זה-היו מצוינים! . יש לציין את סבלנותך, הבנת דרישות הקבוצה, זמינותך, נעימותך, ומקצועיותך בכל האספקטים. אין לנו ספק שהטיול היה מוצלח ביותר בזכותך.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם  

מה תרצו לחפש?